Vyber postrekovaca



host - 56.92 (?)
6.5.2012 6:45

Marolex je polský výrobek. A kvalita? Mám ho 4 rokem a na údržbu jsem lajdák, ale on pořád funguje a nic mi neprotéká.Vím že když šáhnu do kůlny bude fungovat pořád.


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 22.3.2012 22:06

Nu a kde je tedy ten Marolex vyroben? Nepochybně to bude v návodu napsáno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.92 (?), 6.5.2012 6:45

Marolex je polský výrobek. A kvalita? Mám ho 4 rokem a na údržbu jsem lajdák, ale on pořád funguje a nic mi neprotéká.Vím že když šáhnu do kůlny bude fungovat pořád.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 148.21 (?), 5.2.2012 17:48

Dobry den, mate niekto skusenosti s postrekovačom na chrbát 12 l od firmy Gardena? P.Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.21 (?), 6.2.2012 11:17

Pripadne skusenosti s inym typom od tejto znacky? P.Z.

Cena napoveda ze by mal byt kvalitny, no nie vzdy je tomu tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
včelař - (14) - 175.210 (?), 7.2.2012 11:48

Pro 148.21

Nechci být poslem špatných zpráv. Když jsem byl dotlačen ke koupi postřikovače, tak v celém širokém okolí byl k mání jen jeden postřikovač, a ten byl značky MIURA. Nebyl levný!! Přesto jsem se příští rok divil i ušima.Spoje všech čtyř šroubů ve dně postřikovače tekly. Náhradní díly nikde, improvizace strašná. Mám několik postřikovačů, ikdyž toho ke stříkání mnoho nemám. Kwazar a MIURA tiše odpočívají ve sklepě již několik let. Oba z bílého plastu jsou stále v použití. Doporučil bych vám, abyste si napřed velikost a typ postřikovače vyzkoušel na zapůjčeném přístroji. Kamarád ho půjčí zadarmo, soused za pivko, nebo štamprličku. Až sám vyzkoušíte, můžete se rozhodnout.

           Jiří

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 148.21 (?), 7.2.2012 12:26

Dakujem za reakciu, bude to vypadat divne, no nemam ziadneho suseda ani kamarata ktory by mal nejaky kvalitny chrbtovy postrekovac, asi to bude aj tym, ze byvam v oblasti, kde sa malo co oplati pestovat... no moj mlady rozum to odmieta a ide si za svojim aj ked sa to neoplati, je to moje hobby ktoreho sa nechcem vzdat.

Inak len dodam ze uz som si objednal Gardena 12L, cena cca 100eur, tak dufam ze sa to odrazi aj na kvalite :).

Od Gardeny zatial nemam nic, takze je to trocha krok do neznama, no co tak pozeram na nete, tak ceny ma o cosi vyssie ako konkurencia, tak dufam ze to pocitim.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 13.63 (?), 23.3.2012 13:16

Dobrý den, chtěl bych na tuto debatu navázat. Postřikovač 5l SOLO mám dalo by se říci vybraný, ale nevím, zda membránový anebo pístový. Ten rozdíl mi není moc jasný a proto bych Vás chtěl požádat o nějaký názor. Díky. Vojta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 54.253 (?), 23.3.2012 15:57

Snad 15l? 5l su rucne a nedelia sa na piestove a membranove - cize len piest. Ked uz porovananie cerpadla tak komu co vyhovuje... piestove dokaze vytlacit 6 atm, ale musi sa robit udrzba aspon raz za rok, cize otvorit, vybrat a premazat manzetu na pieste, na druhej strane membranovy tlaci 4 at ale je bezudrzbovy a znesie aj drobne necistoty v postrekovej latke.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 110.88 (?), 17.5.2012 9:09

Jenoznačne SOLO! Kvalita, servis, dostupnosť náhradných dielov, niet čo váhať. A plne súhlasím s uvedenými názormi, že kvalitný postrekovač ušetrí postrekovaciu látku. Ako vždy platí aj tu že sa neoplatí šetriť na nesprávnom mieste. Neviem kedy si dá konečne tento národ poradiť...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Kutil.cz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (66) - 149.2 (?), 23.5.2013 22:17

Zítra si mám jít do obchodu vyvednout novou hračku (12L membrána a nějaký příslušenství) Už se těším wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika