Příspěvky uživatele - včelař

Obyčejný rýč vs. Fiskars, 31.3.2012
Mr Bigu, matete lidi! Chemické složení uváděné oceli je toto: C 0,24, Mn 1,2, Cr 0,3, Ti 0,04, B 0,002 - čísla u legujících prvků jsou v obsahových procentech. Tato ocel je nízkolegovaná, a proto má do nerezu velice daleko. Je to ocel, která má... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.3.2012
Prosil bych přispěvatele ladaadala, aby vysvětlil a přiblížil pojmy: brusný úhel a fůru dalších faktorů.            Jiří
Ručně kované nářadí, 22.2.2012 Obsahuje fotku
Dnes jsem byl vprodejněkovo. Zaujala mne vystavená lopata svou barvou. Prodavačka, když zbystřila můj zájem, přistoupila a prohlásila - pane, to je kovaná lopata. Přítomný muž, myslel jsem si, že je to zákazník, zašveholil totéž. Zákazník to nebyl,... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 17.2.2012
Co tady motáš mezi rýčovou plechařinu damašek?            Jiří
Vyber postrekovaca, 7.2.2012
Pro 148.21 Nechci být poslem špatných zpráv. Když jsem byl dotlačen ke koupi postřikovače, tak v celém širokém okolí byl k mání jen jeden postřikovač, a ten byl značky MIURA. Nebyl levný!! Přesto jsem se příští rok divil i ušima.Spoje všech čtyř... celý příspěvek >
Vari oborávač brambor, 20.1.2012 Obsahuje fotku
Teď se pokusím přidat chybějící fota.            Jiří
Vari oborávač brambor, 20.1.2012 Obsahuje fotku
Tak máme tady zimu a dlouho tmu, venku se nedá dělat, tak se můžeme trochu vykecat. Na videu, které doporučuje ke zhlédnutí pan St. Bryndza, vidíme, že podnikový předvaděč kypří již nakypřené a stejně to s ním mává.Při natahování válků je vidět jak... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 12.12.2011 Obsahuje fotku
Pane Stanislawe, (zajímalo by mne proč si píšete w) i tak bych chodil s vnoučkem na procházky a učil ho nějaká alotria, ovšem ten, který by o to stál je 450km daleko, což je bohužel kapánek z ruky. Kámoše nemám, ale mám malotraktor VARI ale mám další... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.12.2011 Obsahuje fotku
Doufám, že čtenáři dědkovi prominou. Zapomněl jsem se přihlásit. Takže zbytek obrázků připojuji nyní.            Jiří           
Dělám to správně?, 12.11.2011
Nezoufej! Mne to taky táta a staříček nenaučili. Když bylo třeba, tak mi strčili kosu do rukou a zaveleli: běž pro futro. Tráva už neroste, tak je třeba zakonzervovat kosu i kosisko, uložit do sucha a začít studovat, třeba toto:  Broušení... celý příspěvek >
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 11.11.2011 Obsahuje fotku
Pro R. Baťu, mičurince a další. K těm svým výlevům přikládám nějaké fotografie. Obr.1 až 5 je strojek kotoučový z Hlohovce. Na obr.2 a 4 je vidět jak žebrování pojezdového kola zakopává o skříň, na obr.3 je vidět jak parádně upadly loukotě, na obr.5... celý příspěvek >
Jak správně nasadit kosu, 17.6.2011 Obsahuje fotku
Kosa s otvorem v patce se dá upnout na kosisko pomocí specielní objímky-forichtungu. Forichtung se nasadí na upravené kosisko tak, aby strana s třemi různými otvory byla dole. Přes okrouhlou dírku se svrtá s kosiskem, protáhne se šroub a utáhne se... celý příspěvek >
Jak správně nasadit kosu, 2.6.2011
Autor diplomky bude mít ke konci roku 70. Před cca 15 lety jsem kosil na seno něco přes půl hektaru najatých zahrad. Tož to bylo pošušňáníčko. Samý omladek, nejvíc tam kde jsou švestky. Jsou vyrostlé z pecek i kořenů. Když je to mladý čerstvý... celý příspěvek >
Jak správně nasadit kosu, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Jsem až překvapen, že je o kosu zájem. Přečetl jsem s celou řadu blábolů v tématu kosa. Popis: list - čepel, hřbet, špice, pata, patka. Čepel je tenká část, na vnitřní straně je břit na vější hřbet (zesílená část), špice je vlevo, pata je úplně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika