Vari vs Moundfield



host - 11.107 (?)
29.4.2015 19:41

Když sem nebo jinam dám hořící "mercedes" mezi jednoosácích co tím mám jako deklarovat? Asi jsou lidé, kteří si neuvědomují že nejen Vari, ale s největší pravděpodobností ani žádná jiná firma, ještě nevyrobila dokonalý stroj. Sype se to napříč značkama, jen ceny oprav se rúzní. A to tak, že lítají i zuby na překalených hřídelích.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 141.138 (?), 1.5.2015 10:53
Pane SvK s vložením grafů, nebo jejich vyhledání, chcete příliš po někom, kdo spatřil světlo světa v první polvině minulého století. Stran 4T motoru jste se přece chlubil, že jste v ekoakci vyměnil svůj 2T a prakticky nabádal jiné k témuž.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.254 (?), 6.5.2015 11:29
Už jsem to našel. Není to určeno pro veřejnost, je to tajné.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.41 (?), 1.5.2015 15:28
Pane SvK, chcete příliš po někom, kdo spatřil světlo světa v první polovině minulého století. Chlubil jste se, že v ekoakci jste provedl výměnu a k témuž jste nabádal jiné.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.12 (?), 4.5.2015 22:36

Každý si musí umět určit, co potřebuje a za kolik. Mě se sešly starosti o vícero "zahrad a sadů" spolu s vybavením na péči o ně. Měl jsem tedy sestavy s 2T motory Jikov a pár věcí bez motoru nebo už bez motoru. Nezastírám, že některé setavy se do-kupy dát nedají, aby to uspokojivě fungovalo. Jsou pak sestavy, kde je volba motorizace rozšířením původních možností.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.227 (?), 27.6.2015 7:23
Nevím, jestli se to vloží správně.Pro SfK. Vložit třeba graf v PDF jde třeba i takto: U zobrazené stránky zmáčknout tlačítko PRINT. Stránka se "vyfotí",uloží do paměti. Pak stačí třeba v programu malování vložit CTRL+V a pak se již může obrázek-stránka běžně upravit, uložit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 6.5.2015 11:40
Charekteristika Hondy je vlastně zbytečná, v Libicích dávají Hondy na malotraktory od 1993 a za tu dobu už nemají 2T šanci. Cenou se ještě 2T trochu drží v prodeji. Další ránu dostaly od XP200.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.206 (?), 6.5.2015 11:18
Obě převodovky jsou do pomala. Jedna trochu víc, druhá míň.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.253 (?), 29.4.2015 17:14

Co místní Milka společenství na toto

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 29.4.2015 19:41

Když sem nebo jinam dám hořící "mercedes" mezi jednoosácích co tím mám jako deklarovat? Asi jsou lidé, kteří si neuvědomují že nejen Vari, ale s největší pravděpodobností ani žádná jiná firma, ještě nevyrobila dokonalý stroj. Sype se to napříč značkama, jen ceny oprav se rúzní. A to tak, že lítají i zuby na překalených hřídelích.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?), 30.4.2015 19:45

Od kdy jsou na hřídelích zuby a jaké?? A kde jsou ty překalené hřídele. V mé DSK-316 jde hřídel pilovat hrubým pilníkem!! A jak souvisí cena opravy s lítájícíma zubama. Osobně se mi podařilo oholit v jednom stroji zoubky na předloze, ale po proměření se zjistilo, že tvrdosti jsou v pořádku. Na vině byl způsob jízdy s blokací kola, ale to se stalo velmi dávno, cca před padesáti lety.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika