Příspěvky uživatele - jaroslav houha

Zrezanie jasenov, 26.11.2016
Kvalitu kulatiny také ve velké míře ovlivňuje ten, kdo kácení provádí. Blbým postupem z toho může bejt v lepším případě hromada paliva a v tom horším z toho kouká cesta do špitálu, nebo rovnou na krchov. Takže asi tak...
Japonské křovinořezy ECHO, 21.3.2016
Echo SRM420TES mám a jsem s ním moc spokojen. Hlavně s tou obrovskou strunovou hlavou je sekání nářez.  Co se mi na něm nelíbí je to, že ke kovovému nástroji je k němu malý kryt. Tříramenný nůž 350mm jsem si musel nechat upravit na průměru cca o... celý příspěvek >
Stihl Ms 390 bez dekompresného ventilu, 17.2.2016
Nejedná se náhodou o typ 039,který předcházel MS390? Ty první myslím dekompresní ventil neměly.
Pásová pila, 19.1.2016
Sice to není pásovka, ale je to taky z Balkánu. Docela by mě zajímalo, jestli má ten člověk ještě všechny prsty... :-D
Pásová pila, 18.1.2016
No já mám teda radši cirkulku, ale ve světě se palivový dříví opravdu řeže i tou pásovkou...
Benzín Verva 100 do motorové pily HQ, 23.12.2015
Ta jiskra třeba z vejfuku nebyla, třeba to jen fouklo smítko prachu přes rozpálený žebrování válce a jako jiskra to vypadalo.
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
Tak co budou kartery dělat za 5-7 let Vám neřeknu, já vycházím ze zkušeností okolních spokojených uživatelů starších modelů (039/MS390) které si nechaly líbit docela dost. Jo a opravdu pily s plastovým uložením klikové hřídele se opravdu vyrábějí 30... celý příspěvek >
Kterou pilu MS 362 anebo MS 391, 10.12.2015
Pokud si zakladatel dotazu ještě pilu nevybral, já se přikláním k tý MS391. To je ideální pila přesně na zamýšlený použití. Já sám teda při svý každodenní práci používám převážně švédské pily, ale když někdo poptává kvalitní farmářku doporučím mu... celý příspěvek >
Poradíte začátečníkovi jak správně nabrousit pilu?, 17.4.2015
Vodítka od Oregonu jsou dobrá, i když ty starší co neměly tu zaklapávací sponu, ale měly ji na křídlatou matku byly lepší. Teď docela solidní vychytávku na broušení mají u Stihlu. Cena toho vehementu je teda kolem 8 stovek, ale nápad suprovej. Jednu... celý příspěvek >
Husqvarna 365 x torq, 3.4.2015
Já mám měsíc a půl HQ576XP autotune a zatím jsem spokojen. Autotune jsem vyloženě požadoval, protože s ním nemám špatné zkušenosti (mám i 560XP - už druhej kousek) Jestli zakladatel dotazu do teď používal 575XP, tak přechod k 365 nebo 372 by byl krok... celý příspěvek >
Echo 610, 22.2.2015 Obsahuje fotku
Echo 620SX jsem měl možnost loni v létě cca týden testovat. Docela povedenej stojek, přirovnal bych ho k HQ 555,případně Stihl MS361... Pilka živá, jde pěkně za plynem, dobře odpružená, ale pevná ve vedení řezu, dobré studené i teplé starty. Zajímavá... celý příspěvek >
Prilba k motorove pile, 18.2.2015 Obsahuje fotku
Protos Integral je nádherná přilba, ale ta cena je dosti šílená. Já jsem si teda za cenu jen o trochu méně šílenou loni koupi přilbu HQ functional s FM rádiem a doporučuju!! Hned je ta práce o něčem jiným, jen někdy je teda lepší z důvodu bezpečnosti... celý příspěvek >
Ostřící přípravek na ruční broušení řetězů nebo pilník s vodítkem, 15.2.2015
Romane, napsal jsi to naprosto přesně. Já taky mám doma brusku - teda jen vobyčejnou Hecht 9230,ale dávno už ji používám jen na srovnání totálně doje.anejch řetězů od okolních sousedů(rádobydřevorubců, kozičkářů... atd) Na ostření pilníkem žádná... celý příspěvek >
Pila na špalkování, 27.1.2015
Škoda, že dnes už HQ nevyrábí podobné farmářské pily, jako byla před dvaceti lety H61. Bylo neskutečné, co si tahle pila nechala líbit. Na špalkování velkých průměrů dřeva by to chtělo pilu s podobnou charakteristikou - ne tak vytočenou, velký výkon... celý příspěvek >
Pila do probirky a na tezbu, 2.1.2015
Já už mám teda taky druhou 560,na tý první bylo povyměňovaný skoro všechno, než začla fungovat tak jak by měla.Na týhletý nový zatím "jen" rozlítnutá klec ložiska kliky a následně K.O. píst, ale všechno vyřešeno na záruku a pilu jsem měl opravenou do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika