Technika orby



   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29   
                     
host - 214.246 (?) 
18.11.2023 12:33

Vy už by jste měl taky držet pysk. Vy jste to tu odstartoval. Tady můžeme v technice orby vidět jak si necháte vysvětlovat. Co zapnout a co vypnout Ani navod vám nepomohl. A vy budete druhé napominat, jak se mají dovzdelat. Nechcete poradit, jen druhé nachytat. A často chytite sám sebe. Pak je chvíli ticho, aby seto zase opakovalo. Takže jiné heslo je mlčeti zlato třeba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 18.11.2023 18:04

Pane PP, když mně to nedá, já stále doufám, že v každém člověku alespoň kousíček slušného je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 18.11.2023 17:44

Pane Waltře, jste jen Walter, což je v podstatě také jen anononym, protože nikdo neví, kdo vlastně jste. Co se týče „Diamantu“, tak je pravdou, že dotyčný má pod svým nickem, několik tisíc příspěvků, které nic podstatného neříkají, protože ze všech jeho příspěvků, se ty, které opravdu něco poradily, dají spočítat na prstech jedné ruky, Z jeho strany, jsou to perfektní podpásovky, či body do ledvin. V tomto směru je PP, skutečný mistr, kterého těžko, někdo překoná, jednoduše, má k tomu vlohu a umí ji ke své potěše perfektně využít. Jednoduše, nejlepší obranou je útok! Své příspěvky, jsem v minulosti, vkládal pod svým občanským jménem. Nebylo to k ničemu! Nebo potěšilo by vás, kdybych začal psát pod nickem „Alfons Křivochcálek“, taky by to byl pouhý anonym. Dokud se se nezmění podmínky vkládání příspěvků, tak budu, jen nějaké číslo. Samozřejmě si neodpustím rýpnot do Vari a do tisíců různých vifikundací, týkající se vedení tohoto stroje a zvláště orby. Svědčí to jen a jen o jeho nedokonalosti, kterou nelze, jen tak amatérsky odstranit! Nebo víte o nějakém jiném stroji a jeho příslušenství, na který by bylo, takové množství, rádoby zlešováků? Byl bych vám za takovou informaci vděčen a poděkoval bych vám za ni pod svým občanským jménem!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 18.11.2023 17:58

Nemám nic proti vašim příspěvkům k jakýmkoli tématům, naopak jsem rád, když někomu skvěle poradíte a pomůžete mu vyřešit jeho problém. Jedno, jestli budete psát pod nickem nebo ne. Co se mi ale nelíbí, je, když tu kohokoli urážíte a nazýváte ho například oslem nebo trotlem. Je ale pravda, že vás na to mohu jen upozornit, že se mi to nelíbí. To je asi tak všechno. Jiná věc ovšem je, jakou vizitku tu po sobě vy sám zanecháte. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 18.11.2023 18:10

Je mi to celkem šumafuk, už proto, že si tykám s osobou na které neni gram masa a nosí kosu!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 19.11.2023 1:12

Pane Waltře, mohl byste mi sdělit, koho jsem nazval oslem? No a kdo je trotl, je třeba pohledat v němčině.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 18.11.2023 18:10

232.16: Trollové se krmit nemají, ale přihodím otýpku prázdné slámy.
1. Vari vychází z malotraktoru Terra, takže vaše zdrcující kritika konstrukce by měla směřovat k původním konstruktérům, někam snad do Francie, tuším, nevím přesně. Libice nad Cidlinou to koupily jako licenci, tedy okopírovaly.
2. Jestli jste to vlákno znovu otevřel abyste mě vyprovokoval (jiný důvod nenacházím, několik roků se tam nediskutuje), pak jste vedle jak ta jedle, já už ten strojek pár let nemám a nebudu se nijak vyjadřovat.
3. Vy nemáte co hodnotit jestli jsou mé příspěvky přínosné nebo ne. Je to diskuse a ne vědecký kongres.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 18.11.2023 18:36

Pane PP, já už končím, své jsem napsal. Přeji příjemný večer.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 18.11.2023 19:18

Pouze k bodu1)Fr terra se značně liší. To co pášou Libice, je licenční Gutbrod, z Německa. Němci to velmi „výhodně“ prodali, coby licenci, neználkům z Česka, ale to neznamená, že se toho Libičáci, musejí stále držet, jako HK. Za ty léta, by to přece jenom mohlo dostat celou řadu vylepšujících inovací! JInak velmi silně pochybuji, že byste vyložil význam slova „troll“, když to pořádně neumějí vysvělit, ani v zemi původu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 61.114 (?), 18.11.2023 21:55

Terru ve francouzké licenci vyráběli od počátku v Novém Jičíně (myslím si, že to byl Agrostroj). Můj otec tam měl známého, nějaký náměstek, a od toho měl Terru slíbenou, ale musel počkat, až se stanoví cena. Trvalo to skoro půl roku. Terru jsem zdědil, ale na zahradu se nehodila, pole jsem pronajal a tak jsem ji prodal a za ty peníze pořídil skačku a strunovku.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika