Příspěvky uživatele - 61.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 27.11.2023
Dnes jsem udělal nějaké měření. LEDka umístěná nad rostlinami 38 cm dávala v rovině sazenic 3045 Lx. To by mělo stačit na to co chci. Měřil jsem také teplotu a ta za čtyři hodiny stoupla z 19 °C na 22 °C, což mně nevyhovuje. Budu to jště muset... celý příspěvek >
Mišpule, 27.11.2023 Obsahuje fotku
Usušené mišpule.            Vladimír
Rajčata 2024, 22.11.2023
Nemám zájem něco vyměňovat. V blízké době budu taky přesazovat a do jednoho kelímku dám čtyři různé odrůdy. A tento jeden kelímek dám pod to světlo a po určité době budu porovnávat s ostatními sazenicemi, které budou bez přisvětlování. Přinejmenším... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 21.11.2023
Do košíku jsem si dal tu LEDku s 4000 K, potom jsem si nevšiml, že v objednávce to změnili na 2700 K (asi nějakým nedopatřením), zaplatil jsem to a dnes až jsem to dostal tak jsem viděl že je to těch 2700 K. Asi s tím už nic neudělám, ale možná s tím... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 21.11.2023
Dnes by mně měli doručit tu LEDku. Stále počítám s tím, že těm sazenicím do nízkého pařeniště budu pravideně cca 4 hodiny svítit. Omezím počet rostlin v tom pařeništi ze čtrnácti na deset a také vyřadím z pěstování ty odrůdy, které by mohly mít... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 19.11.2023
Tak u nás do rána napadl dokonce sníh. V poledne z toho bude už jen hnusná břečka. Ještě že jsem se včera dopoledne zbavil všeho ořechového listí, byly toho čtyři ty bagy, ne sice plné, ale s tím nacucaným listím jsme to ve trojici sotva vyhodili na... celý příspěvek >
Technika orby, 18.11.2023
Asi máte pravdu. Tehdy jsem byl ve věku, kdy mě to moc nezajímalo. Jen jsem registroval, že to byl bratr od kolegy mého otce.            Vladimír
Technika orby, 18.11.2023
Terru ve francouzké licenci vyráběli od počátku v Novém Jičíně (myslím si, že to byl Agrostroj). Můj otec tam měl známého, nějaký náměstek, a od toho měl Terru slíbenou, ale musel počkat, až se stanoví cena. Trvalo to skoro půl roku. Terru jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 18.11.2023
Platil jsem 344,- Kč i s dopravou. Světelný výkon 3452 lm. Myslím si, že je to až dost na to, k čemu mně to má dopomoct.            Vladimír
Rajčata 2024, 17.11.2023
Taky jsem je slinil a odpoledne už šly stáhnout. Jinak si myslím, že ta semena byla trochu zaschlá, měl jsem je na tři hodiny namočit aby nabraly vodu. Objednal jsem si žárovku LED 23 W, 4000 K, Philips. Chci to vyzkoušet, hlavně jak to bude... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 17.11.2023 Obsahuje fotku
Z těch šesti vysetých 100 % vyklíčily čtyři, Oregon 11, Oregon Spring, Siletz a Gold Nugget. U ostatních dvou byl problém s helmami a tak zatím mám jen od každé, Santiam a Oroma, dvě pěkné a ještě jednu nadějnou (pokud se mně podaří ty helmy... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 15.11.2023
Sazenice máš krásné, jsou silné a pokud se dobře dívám, tak některé mají už dva pravé listy. Na to, že jsi namáčel semena 1. listopadu tak vypadají skvěle, opravdu to světlo pomáhá. Vypadá to, že by ti mohly zakvést už někdy začátkem ledna. Ale já... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 15.11.2023
Máš pravdu. To jsou jen takové límce z kelímků a mají opravdu chránit, spolu s obsypáním tím jedem co jsem si koupil, květáky před slimáky. Zatím se to daří, jen u jednoho květáku na kraji, který není zasazen ve folii byl vidět požer od slimáků a tak... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 14.11.2023
Všechno na svícení mám připravené, ale jakou LED žárovku zatím nevím. Můj problém je, že nechci aby mně ty sazenice hodně rostly, ale aby brzy kvetly. Vlastně potřebuji trochu urychlit růst, ale nesmí to jít na úkor vytahování do výšky. Představuji... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 14.11.2023 Obsahuje fotku
cca 30 ks.            Vladimír
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika