T4 K14 vs TZ4 K14



Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?)
23.1.2008 18:59

Já lituji, že nebydlíte vedle. V mé chalupářské vesnici jsou vesměs samí pitomci a komunisti. Tak si važte dobrého "prostředí" Z D

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 4.71 (?), 23.1.2008 11:06

Hydraulika v tomto případě není potřeba. Hevery jsou ze Škody 105 a jsou na kliku. Těmi si presně nastavim přírubu žačky proti šroubům u traktoru a zapojím pak vyndám nápravu spustím hevery a odjedu. Při odpojováni přijedu nad vozik vytočím hevery povolím šrouby na přírubě odjedu s traktorem nasadím nápravu stočím hevery a mam žačku na vozíku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.93 (?), 20.1.2008 19:34

Moc bych prosil o radu co dělat s tímto motorem, který při zátěži při jízdě na více jak polovinu plynu vynechává - tarokuje. Předem děkuji za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 21.1.2008 6:56

Příčin může být několik: ucpaný tlumič výfuku, zanešený palivový filtr, vadný vstřikovač nafty, vadné čerpadlo.

Doporučuji tyto závady v daném pořadí prověřit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 21.1.2008 14:54

Franc: Neš se pustíš do věcí co ti napsal předchůdce, tak si odvzdušni palivo! Napiš jak si dopad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.93 (?), 21.1.2008 21:53

Mám asi jeden rok po výbrusu válce a poslední dva měsíce pozoruji, že kama projedu, všechno postříkám černým olejem z výfuku. Čím to může být? Dík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 22.1.2008 5:19

Předpokládám, když je motor po výbrusu, že byla pročištěna zpětná trasa oleje z klikové skříně. To jest sítko a hliníkový sběrač nespáleného oleje, který stéká do spodní části klikové skříně. Ostatní olej se buďto spálí, nebo je hnán do výfuku a tam pomocí slabé trubičky v hliníkové přírubě a trubičce v plechové části výfuku, odkape. Ekologicky, celkem prasečina, mám z tohoto důvodu pod morotem plechovou vanu, hloubky 50mm a tam tento olej zachycuji. Čistím tak 2 krát do roka, je toho svinstva docela dost. Odkapové trubičky z výfuku jsem rozměrově zvětšil aby olej odcházel touto cestou a ne výfukovou trubkou. Předpokládám, že se bojíte po výbrusu motor řádně vytočit, tím se olej nestačí spálit. Je to běžný jev při nedostatečném prohřátí motoru a výfuku. Pokud by došlo k většímu zatížení motoru (práce na 3/4 plynu alespoň podobu 15 minut) olej ve výfuku vyhoří. Osvědčila se mi i drsnější varianta plný plyn a delší doba provozu, dojde k tak dokonalému vyhoření, že není potřeba ani vypalovat karbon ve výfuku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?), 23.1.2008 18:59

Já lituji, že nebydlíte vedle. V mé chalupářské vesnici jsou vesměs samí pitomci a komunisti. Tak si važte dobrého "prostředí" Z D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 24.1.2008 18:23

Franc: Lidi jsou všude stejný, to si nevybereš. U nás jsme dvá co vlastníme TK a ob vesnici čtyři co vlastní TK .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.130 (?), 24.1.2008 18:36

Zdarvím všechny fandy strojů TK, mám stroj M6, je to předek TK-čka a sháním k němu zadek (kloub, řízení sedadlo a hydraulika) pokud by někdo o něčem věděl tak se prosím ozvěte 724696015. Moc děkuji. Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 24.1.2008 22:14

Franc: Ahoj Karle mám modifikaci M6 z TK, která se seriově dělala než se dělali T4-K10 A. Má v zadu sklápěčku. Do dneška nevím typové označení ani mi nikdo neporadil. Frézu M6 (nověší model TJ-6,5) není problém spojit z TK. Převodovka je stejná jako TK-10 a příruba na kardán je taky stejná. Myslím si, ale že motor je slabý zejména čtvrtý stupen. Jinak nevidím problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika