T4 K14 vs TZ4 K14



host - 7.146 (?)
12.5.2008 23:14

Zadej si Trakoriga TZ4-K14 a dejte někdo fotku pro spestření do fora.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
                     
host - 0.146 (?), 19.4.2008 18:24

Zdravim preji krasny den tk se mi libily do te doby nez jsem s nim jel poprve pokud jsem jel rovne ohrozovaly mne jen krtince od hryzcu ze se stroj prevrhne Pri praci s kypricem jsem zatocil a vracel jsem se zpet byl to stroj s dvouvalcem urcite tu chybi servorizeni.Kdyz si sectu porizovaci ceny + cenu servorizeni bylo by levnejsi zahradu vybetonovat.Radeji si poridim naradi ktere mne zivi. A vtomto pripade radeji domaci vyroba zadni naprava V3S prevodovka ROBUR 5 rychlostoi+Z motor oktavka a kdyz se rozbije dam tam neco jineho za par korun na predni naprave hrebenove rizeni maska a kapotaz z Mt8     pevny posuvny haves + ramena jako u vel. traktoru.Zataci to na betone prstem to u TK budu mit zachvili zablokovanou pater

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 20.4.2008 10:36

Děkujem za názor, ale to jsou stránky o továrním stroji TZ4-K14 a né o domácím paskvilu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 35.164 (?), 6.5.2008 23:11

Zdravím Vás, koupil jsem si sekačku INZECO 1200, k mému doma dělanému traktoru, od chlapa co to měl za TZK 14. Mám tam motor z škody 1203 a hydrostatický pohon na sekačku. Při návrhu a dimenzování jsem počítal výkon na pohon sekačky 10 KW, když si vezmeme, že TZK 14, má 14 koní to je cca 10 kW, potřebuje na pohon traktoru alespon 5kW a zbylých 5 kW jde na sekačku. Podle mně je to malý výkon!

Ale musím říci, že mně to jede jako oheň. S pozdravem Erik Stonawski

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 7.146 (?), 12.5.2008 23:14

Zadej si Trakoriga TZ4-K14 a dejte někdo fotku pro spestření do fora.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.188 (?), 19.5.2010 17:43

Ahoj Eriku!

Moje jméno je Jiří Krč, a jsem přímo ve firmě Inzeco mechanik. Posledních 5 let. Tyhle sekačky jsou nezmaři, ale 5 kW je opravdu málo. Jsem ale rád, že Vám seká i tak. TZK 14 jsou skutečně nejslabší stroje , na které je INZECO 1200 stavěná. Kdyby jste měl jakýkoli problém ,nebo dotaz, obraťte se na nás přímo na našich stránkách.Stejně tak co se týká náhradních dílů.

Tak mnoho posekaných hektarů! S pozdravem JIří Krč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 183.220 (?), 1.2.2016 10:31
Ve výfuku jsou dva otvory, jeden na olej druhý na ukotvení tělesa výfuku k motoru pomoci krátkého plocháče ohnuté ho do L s dvěma otvory.Rozměr je asi 30/6 a L je asi 40/40. Milan
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 176.13 (?), 3.6.2008 19:28

no takze este raz by sa niekto mohol vyjadrit, ale prosim velmi velmi jednoducho, dakujem... odfotil som zase par obrazkov a prosim o vysvetlenie Obr.1 vidiet otvor na tiahlo (packu, ktora chyba ale to nie je problem), v portaly je taka sruba resp. to konci srubou, je to portal praveho laveho kolesa, podla popisu by to malo byt POJEZD

Obr.2 Nahon cepu

Obr.3 ta sruba na lavom zadnom portaly je vypinanie zadnych kolies

tak tu sa hadam nemylim :) viac ako 15 rokov to fungovalo bez problemov tak, ze sruby na oboch portaloch boli zatlacene dnu a nahon cepu bol v polohe vpredu, teda motor. zav.

otazky:

obr1 nazvem vec 1, obr. 2 vec 2 a obr. 3 vec 3 :)

teda ake vsetky kombinacie tych veci mozem urobit a na co to je dobre, lebo doteraz sa s tymi "packami" nehybalo, jedine co sa pouzivalo boli rychlosti, dopredu, dozadu, uzavierka diferncialu a brzda :)

nezaujima ma nic co je vyuzitelne v zahrade, teda kultivator a podobne, skor mi ide o to, v akych polohach ma to najvacsiu silu a v akych polohach je to najrychlejsie(inac povedane, kedy je to na tahanie a kedy len na presun po ceste)...

poprosim bud rozumne prispevky, alebo nepisat vobec, dakujem...

Obr1
Obr1
Obr2
Obr2
Obr3
Obr3
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 189.190 (?), 13.6.2008 13:47

ked zapnes mot. zavislost musis vypnut nahon zadnej napravy vtedy su otacky vystupneho kardanu podla ot motora

ja vecinou vyuzivam iny sposb vypnem nahon prednej aj zadnej napravy a mozem si regulovat 4rychlosti pravotocive - 4rychlosti lavotocive

vyuzivam to ako stacionarnu jednotku na drvicku konarov na nahon kaloveho cerpadla na nahon cerpadla na kalacku a ine

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 114.146 (?), 16.8.2008 15:25

Dobrý deň som vlastníkom traktora TJ 6,5. Pri potiahnutí pačky spojky traktor stále ťahá.Skrátil som lanko, dotiahol vôľu bovdenu ale nič. Nevedel by mi niekto povedať čo s tým?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.120 (?), 18.8.2008 15:12

Nemate nahodou polamanu spojkovu lamelu ja som to mal na TK?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika