Strunova sekacka - jakou



host - 212.195 (?)
23.5.2007 17:58

Prosím vás co to tu radíte - Partnera? Měl jsem tu čest se s touhle značkou potkat, a ještě po 7 letech se mi ježí všechny chlupy na těle při vyslovení tohoto jména! Je to absolutně nevyzpytatelný vrak a šmejd! Zkuste si přijít do kteréhokoliv servisu - většinou provozuje HQ, vždyť i na motoru je HQ a říct kouzelnou větu mám Partnera a uvidíte ty kyselé obličeje - vlastní zkušenost ověřená osobně u tří nezávislých autorizovaných prodejců, a když se konečně k něčemu doberete, tak zjistíte,že máte levnější si koupit pořáný stroj, poněvadž co ušetříte při nákupu, tak vydáte později při servisu a opravách. V tomhletom opravdu oblíbené rčení poměr cena/výkon absolutně neplatí!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 73.233 (?), 15.5.2007 13:55, zobrazeno: 11217x
pomozte s vyberem strunove sekacky. mam malou stigu, ktera je ale hodne mala, musim byt stale ohnuty pri seceni - to neni ono. chci nejakou vetsi, s popruhem a riditky. vykon 1,1-1,6 kW. mohla by mit i vetsi zaber nez 25 cm, jako soucasna stiga. nechci investovat ale vice nez 7 tis. stihlka by asi byla nejlepsi variantou, ale je to asi zbytecne, nechci se secenim zivit. slysel jsem neco o Hecht Kendo C 34 M - mate nekdo zkusenosti? byla by to dobra volba? diky za vsechny odpovedi
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 145.155 (?), 15.5.2007 17:37
Vyberte si radsej nejakeho Partnera - u toho hechta hrozi cinsky motor a to by nemuselo robit dobrotu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 153.162 (?), 16.5.2007 16:53
skuste viking TE1000 je to rakusky Stihl, dobra kvalita ale ide o elektricky vyzinac
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 73.233 (?), 16.5.2007 16:58
Elektrika není na zahradě k dispozici:(
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 212.195 (?), 23.5.2007 17:58

Prosím vás co to tu radíte - Partnera? Měl jsem tu čest se s touhle značkou potkat, a ještě po 7 letech se mi ježí všechny chlupy na těle při vyslovení tohoto jména! Je to absolutně nevyzpytatelný vrak a šmejd! Zkuste si přijít do kteréhokoliv servisu - většinou provozuje HQ, vždyť i na motoru je HQ a říct kouzelnou větu mám Partnera a uvidíte ty kyselé obličeje - vlastní zkušenost ověřená osobně u tří nezávislých autorizovaných prodejců, a když se konečně k něčemu doberete, tak zjistíte,že máte levnější si koupit pořáný stroj, poněvadž co ušetříte při nákupu, tak vydáte později při servisu a opravách. V tomhletom opravdu oblíbené rčení poměr cena/výkon absolutně neplatí!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 1.3 (?), 25.5.2007 12:20
Mám partnera 8. rok a nemám jediný problém, používám ho téměř denně od jara do podzimu - sekám trávu králíkům, připravuji seno a strunou začičťuji po rotační sekačce. Typ si ale z hlavy nepamatuji, ale je ze spodního výkonového spektra.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 68.221 (?), 23.5.2007 16:47

Stihl ma teraz jarnu akciu, najmensi motorovy strunovy vizinac FS 38 stoji okolo 4000,- CZK. Otazne je ze ci vam bude stacit vykon 650W.

Juraj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 54.87 (?), 23.5.2007 18:32
tu mozete vidiet Stihl FS 38 na obrazku http://werkzeug-news.de/news6/09-stihl-china.html
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
nebuď zvědavý - (43), 23.5.2007 21:48
To už bych spíš doporučil tu číňanku,ta bude mít výkon určitě dostačující.
 Prosím berte to s rezervou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika