Příspěvky uživatele - 153.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strunova sekacka - jakou, 16.5.2007
skuste viking TE1000 je to rakusky Stihl, dobra kvalita ale ide o elektricky vyzinac
Jakou elektrickou strunovku do 1000 Kc?, 15.5.2007
Ja som kupil Viking 600TE, je trochu drazsi ale neoplati sa na tom setrit, radsej prebytok vykonu a seka perfektne. Je to vlastne rakusky Stihl. Na dokosenie pri plotoch alebo kosenie na strmom svahu mozem doporucit.
Al-ko Clasic 46 BR ++, 9.5.2007
Ake mate skusenosti s touto kosackou?
Jakou rotační sekačku?, 4.5.2007
Dobry den, ja som pred tyzdnom kupil kosacku AL-KO CLASIC 46 BR ++, poradil mi ju kolega ktory ju ma asi rok. Mal som trochu obavy lebo zahrada kde je kosacka pouzivana ma cca 10-15%svahovy naklon. Zda sa vsak ze nema s tym problem. Akurat raz mi... celý příspěvek >
vyžínač elektrický či benzinovy?, 4.5.2007
Chcem kúpiť hobby vyžínač cca 1000W na začisťovanie po kosení kosačkou, resp. na kosenie strmeho svahu, záhrada je 5 ar. Vie mi niekto poradiť čo je lepšie či výhodnejšie. Zatiaľ ma oslovila AL-KO TE 1000 TA, ale zhruba v tej cene sa dá kúpiť... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika