Příspěvky uživatele - nebuď zvědavý

Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 13.7.2007
No, nevím. Znám několik majitelů těchto strojů, kteří úspěšně používají poměr 1:50 a dokonce jeden používá poměr ještě vyšší, ale má originální olej. Co je také důležité říct, že přitom používají benzin schel a čerstvou směs. Ale také bych se... celý příspěvek >
strunová hlava, 12.6.2007
Zaujala mne tady jedna pro mnohé běžná věc a to bez ohledu na typ stroje.Zákazník koupí nový stoj,nějak to složí,něco tam nalije,hodinu se strojem pracuje a teprve pak se shání po návodu k použití který mu prodejce nedal.Co myslíte,je tento postup... celý příspěvek >
Zálivka rajčat a paprik, 30.5.2007
Když pěstujeme rajčata ve skleníku, není zas tak odpověď jednoznačná.Nevím zda šlo tazateli o to, ale čím více vody rozlijeme po skleníku tím větší vlhkost se v prostoru bude držet a tím spíš nás navštíví plíseň. Zalévat se ale musí, jinak rajčata... celý příspěvek >
Strunova sekacka - jakou, 23.5.2007
To už bych spíš doporučil tu číňanku,ta bude mít výkon určitě dostačující.  Prosím berte to s rezervou.
jaké čerpadlo, 7.5.2007
Předpokládám u prvního dotazu nasávanou výšku 0 metrů a čerpanou výšku 25 metrů, protože obráceně by to nešlo. U obou dotazů ale schází aspoň údaj kolik má čerpadlo načerpat litrů za minutu a kolik hodin za rok bude pracovat.
Krtek - a je to, 6.5.2007
Je pravda že kdysi mi to krtek také párkrát udělal, než jsem došel jak na něj. V zásadě krtek to obchází z důvodu že se mu to moc nezdá. Většinou to bývá že cítí mu neznámý pach. Snad to může být i pach samotný (nový) plastový pasti z něhož je... celý příspěvek >
Psi, 3.5.2007
Ale vždyť to ten plot zničím jako ti psi!?
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 15.3.2007
To sem nepatří a použil jsem to místo názvů pil. Můj vztah ke Škodovkám není z ekonomických důvodů zrovna kladný a uvedené srovnání není z mé hlavy. Nicméně Oktávie parametry (prostorově tvarově atd..) odpovídá Pasatu (mod.92). Ty parametry si... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 6.3.2007
Velmi rád to nafotím, ale nyní v pooraném poli je to nemožné i kdybych to kamufloval. A v louce jsem to nikdy ani nezkoušel, protože nemám představu kudy v zemi krtek nyní chodí a chodbičky jsou hluboké a spádovité. V louce mi krtek ani nikdy... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 4.3.2007
Nyní v zimě na neupravených záhonech ho těžko chytíte. V zimě bývá většinou příliš hluboko a jak najdete chodby kterýma chodí?
Krtek - a je to, 4.3.2007
Omlouvám se, ale nepodařilo se mi dostát mého slibu s nafocením ukládání pasti. Po dlouhém hledání pasti, mi bylo řečeno, že si ji půjčila dcera. Můj záměr nafotit ukázku aspoň s jiným kouskem trubky se mi též nepodařil, protože políčko je poorané... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 3.3.2007
Pokusím se zítra to nafotit a dám to dolů (nakonec)
Homelite, Hecht nebo Partner? Co je lepší., 24.2.2007
S auty je to takto: W. Pasat vyrobený v Něměcku zůstává W. Pasatem. W. Pasat vyrobený v Česku se stává Š. Oktávií, ale ve Španělsku se stává Seatem T. Který byste si vzal bez ohledu na cenu? Všechny tři jsou původem Pasaty! S pilami je to o to... celý příspěvek >
Elektrická pila Jonsered, 1.2.2007
Pane 234.138, ta věta co byla napsána 31.1.2007 17:29 je nenapadnutelná..
Výběr profi křovinořezu, 8.1.2007
Pane JS s Vaším posledním článkem v celku i souhlasím, až na tuto větu : „Proto jsem chtěl odpověď na to, kde jste zjistil, že tyto údaje jsou při určitých otáčkách ještě vyšší. Protože jste uvedl napřed, že max. jsou 7,5 a potom ještě více... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika