Sněhová fréza s motorem Tecumseh



RomanT - (8) - 112.221 (?)
10.2.2010 16:18

díky za radu Míro. Ptáte se jak rychle to "umírá"? umírá to rychle, jakmile to ucítí zátěž, tak klesnou otáčky nak nějak na polovinu a jede to dál - jakmile zátěž není, otáčky stoupnou tam, kde bymy předtím. Mimochodem vyrovnávač se nachází kde? Já tam vidím, jak jsem už napsal, jen takový pseudokarburátor se sytičem na jedné straně a škrtící klapkou na staně drujé - díky Roman

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 133.102 (?), 8.2.2010 11:02

koukal jsem se na nabídku mauntfildu a ten nabízí sněhovou frézu s motorem tecumseh snow king za 34 tisíc má 7 koňů a je to dvoutakt. K tomu jsem našel tento repair manual, ale kompresu se z něj nedovíte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 218.71 (?), 9.2.2010 14:09

Romane   Odsajte starý benzín (i když budete mít plnou!) Vyněňte svíčku!  Až budete mít svíčku venku, tak plný plyn a tak 10x startujte, aby se starý benzín dostal z karburátoru. Já používám benzín 95E (pumpa eurooil), nebo trochu velfobínu (rozpustí-sežere vodu v benzínu). Hlavně motor nerozebírejte přijdete o už tak pochybnou záruku 7let!     "Umírá" to rychle, nebo pomalu? Jestli rychle, tak špatně pracuje "vyrovnávač" otáček a jestli ne, tak nevím!!  Musel bych to vidět-slyšet. Jestli Vás s tím Monf. vyhodí (nechte si to napsat), Tak si najděte jinou opravnu. Ať to opraví a napíšou co s tím bylo. S tím na reklamační  (pohrozte televizí-budou se dít věci ) uvidíte. Sněhu zmar!!           Míra   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RomanT - (8) - 112.221 (?), 10.2.2010 16:18

díky za radu Míro. Ptáte se jak rychle to "umírá"? umírá to rychle, jakmile to ucítí zátěž, tak klesnou otáčky nak nějak na polovinu a jede to dál - jakmile zátěž není, otáčky stoupnou tam, kde bymy předtím. Mimochodem vyrovnávač se nachází kde? Já tam vidím, jak jsem už napsal, jen takový pseudokarburátor se sytičem na jedné straně a škrtící klapkou na staně drujé - díky Roman

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 206.219 (?), 11.2.2010 8:18
to bude špatný těsnění pod hlavou
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.71 (?), 11.2.2010 10:59

Je to takové táhlo(malinkatý tahílko) s pérkem, spojené s páčkou plynu. Když to nastartujete, a kolísají otáčky, tak to přidává-vyrovnává otáčky. Dá se to poznat: po nastartování a zahřátí 1/2 plyn a sepnout odhoz sněhu, mělo by to přidat plyn(vyrovnat stávající otáčky) Jak to píšete, tak vám nepracuje regulátor otáček, nepřidá plný plyn po zatížení mot.. Těsnění to nebude, to by mot. prskal, chrchlal, houpal a je to slyšet. Hlavně to nezkoušejte opravovat, nebo rozebírat!  Jestli to poznají, tak budou mít záminku na zamítnutí reklamace(a tvrdě do nich!!). Nemusím mít pravdu. jelikož jsem Váš stroj neviděl!! Na dálku se takle nedá opravovat!!!

  P.S.  Zapoměl jsem se přihlásit, ale sem habr.v alias    Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika