Příspěvky uživatele - RomanT

Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 10.2.2010
díky za radu Míro. Ptáte se jak rychle to "umírá"? umírá to rychle, jakmile to ucítí zátěž, tak klesnou otáčky nak nějak na polovinu a jede to dál - jakmile zátěž není, otáčky stoupnou tam, kde bymy předtím. Mimochodem vyrovnávač se nachází... celý příspěvek >
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 8.2.2010
nene je to 4 takt
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 8.2.2010
jak zde napsal už pán předemnou, ani tento motor žádný vzduchový filtr nemá. Ten pseudokarburátor jsem měl venku a je čistý - problém však stále přetrvává. Neví zde někdo, kolik má mít tento motor kompresní tlak?
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 7.2.2010
výkon ztrácí i v čerstvém prašanu kterého unás letos napadlo dost  - žádný přemrzlý sníh jsem s tím nefrézoval
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 7.2.2010
Prosím o radu: Třetím rokem používám frézu od moutfieldu s motorem tecumseh snowking (tuším něco kolem 7,5 koní) a letos poprvé se mi stává to, že když je fráza v provozních otáčkách, tak jakmile se zakousne do sněhu, motor celkem dost ztrácí -... celý příspěvek >
motorový olej na řetěz pily, 26.6.2008
Nebude na závadu, když bych na řetěz použil NEvyjetý motorový olej do 4 taktního motoru? Mám domam zbytky minerálního i polosyntetického oleje od Totalu (15W40, 10W40, API SL) a do motoru ho lít už nebudu-v pětilitrovce mi vždy skoro litr zbude - vím... celý příspěvek >
olej na řetěz - závadnost, 25.6.2008
ok diky :) Takze s lespolem nic nezkazim ano? Jinak u Dolmaru sem mel moznost koupit jak Vami zminovany biologicky olej, tak i klasicky. Prodejce mi rekl, ze je lepsi ten klasicky, tak jsem ho v dobre vire vzal :) Ale i u toho Lespolu asi plati,... celý příspěvek >
olej na řetěz - závadnost, 25.6.2008
Koupil jsem si Dolmar PS 5000 a přímo v prodejně Dolmaru i jejich olej do motoru i na řetěz. Jde o to, že olej na řetěz není biologický a já pilu používám i na řezání rřeva, na kterém se potom pečou buřty atd - tedy splodiny přicházejí do kontaktu s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika