sněhová fréza



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 16.203 (?) 
30.1.2010 18:39

Mám stejný problém-frézu jsem rozdělal-motor přes ozubený řemen pohání hliníkové kolo -na toto kolo je přitlačován (na kolmo)kotouč nasazený na šestihraném hřídeli po kterém se posouvá doprava a doleva přes osu hnaného kola-z toho pohon vpřed nebo vzad, problém je v materiálu kterým se přenáší výkon pro pohon, je to nějaký silikon nebo co, v soiučasné době sháním náhradní kroužek který se vkládá do kotouče.Pak je tam ještě super čínský výrobek -taková kotva, která ovláda přesouvání kotouče po 6ti hraném hřídeli -to když jsem vytáhl tak ten plech je tak kvalitní, že jsem ho zmačkal v ruce jako citron, snad se mi podaří to spravit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 211.46 (?), 31.1.2010 16:11

Mám stejnou zkušenost s Snow jet 1100 na pásech. Po hodině práce odešel variátor. I já jsem našel hrst bílé gumy pod krytem pojezdu. Jelikož jsem se strojem v záruce reklamoval jsem ho v OBI. Jinak je to " dělník " na sníh v jakémkoli stavu.   Chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví, kde sehnat potřebné díly na variátor, protože když padá tak padá a je lepší mít náhradní díly doma.. děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika