Servis Oleo Mac Praha



host - 239.112 (?)
9.6.2010 17:18

Jste všichni gumoví nebo to je už z horka? Zajedu do servisu Mountfieldu, řeknu co mám za stroj a co potřebuji. Mají tam katalogy s prodávanou technikou. Jako v mototechně. Buď to mají hned na skladě nebo to objednají a je to za 3 - 4 dny. Husqvarna mi taky opravu neudělala na počkání. Do servisu Mountfield chodí pro ND kde kdo i s technikou, kterou nikdy neprodávali.Faktem je, že asi za práci mají od září do ledna na opravy nižší taxy než v sezónu. U traktorku mě technik říkal ať to neodkládám, že to mimo podzim je za 2.500 Kč. Za dopravu tam a zpět mi účtovali méně než taxi a odvezli a přivezli podle doby jak jsem určil já. A jak co neumí - celý traktor očistili, nože nabrousili, namazali čepy, vyčistili filtr atd. Příště jim ho tam na podzim dám zase.Olej jsem nechtěl vyměňovat, tak to nedělali. Záruční opravu prasklého plastu na traktorku uznali ani nemukli. Tak co pořád tady máte a šíříte za "deprese" z Mountfieldu?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 241.251 (?), 9.6.2010 13:12

No a ten servis? Nebo alespoň náhradní díly? Nehodlám platit nějakého tajtrlíka co to ani neumí. Potřebuju tu "gumovou" čepičku na čerpání paliva a už to nehodlám opravovat jako karmu za totáče prezervativem (i když to tenkrát bylo funkční a vydrželo to nakonec déle než originální díl). Díl může stát tak 10,- Kč a za celou opravu by si určitě řekli 100x více. Na to jim kašlu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.112 (?), 9.6.2010 17:18

Jste všichni gumoví nebo to je už z horka? Zajedu do servisu Mountfieldu, řeknu co mám za stroj a co potřebuji. Mají tam katalogy s prodávanou technikou. Jako v mototechně. Buď to mají hned na skladě nebo to objednají a je to za 3 - 4 dny. Husqvarna mi taky opravu neudělala na počkání. Do servisu Mountfield chodí pro ND kde kdo i s technikou, kterou nikdy neprodávali.Faktem je, že asi za práci mají od září do ledna na opravy nižší taxy než v sezónu. U traktorku mě technik říkal ať to neodkládám, že to mimo podzim je za 2.500 Kč. Za dopravu tam a zpět mi účtovali méně než taxi a odvezli a přivezli podle doby jak jsem určil já. A jak co neumí - celý traktor očistili, nože nabrousili, namazali čepy, vyčistili filtr atd. Příště jim ho tam na podzim dám zase.Olej jsem nechtěl vyměňovat, tak to nedělali. Záruční opravu prasklého plastu na traktorku uznali ani nemukli. Tak co pořád tady máte a šíříte za "deprese" z Mountfieldu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika