Servis Oleo Mac Praha



Stránky: 1,  2,  3   
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111) - 187.141 (?) 
11.7.2009 11:02, zobrazeno: 41713x

Nevíte někdo o nějakém servisu na motorové kosy Oleo Mac, na který by byl spoleh a byl v Praze? Nebo se do toho mám zkusit dát sám? Kosa funguje bez problémů, jen si myslím, že by potřebovala takovou nějakou intenzivnější údržbu a kontrolu, po čtyřech letech už má asi nárok.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 162.54 (?), 11.7.2009 12:21
To se na ni chodite jenom koukat, ze vam tak dlouho vydrzela? Nejlepsi servis je preci vas prodejce! Lepsi nenajdete. A nezapomente odepsat ze sni denne delate minimalne 3ha.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 11.7.2009 12:42

nezastávám se oleo macu ale je to všechno asi o lidech, jak v servisu tak obsluha my máme v práci taky křoviňák ole 740 už asi 10 let lejeme tam to nejobyčejnější m2t seče s ním kdo má ruce a nohy, a kromě výměny strunové hlavy a nožů, jen běžná ůdržba a světe div se stále kvoká.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 26.219 (?), 11.7.2009 14:19

Jsem taktéž majitelem křováku 740T od roku 2001 každou sezonu s ní kosím od 1 do 1.5 hektaru a taky jede bez jediné připomínky, tak mi pane 164.54 řekněte jak je to možné a podělte se o sve zkušenosti s touto značkou-jaky stroj a s jakým prac. nasazením vám odešel že tak rychle odsuzujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Brehowicz - (7) - 26.219 (?), 11.7.2009 14:27

Pokud stroj jede jak má, tak nevidím duvod k návštěvě servisu pokud mažete kardan a čistíte vzduch filtr jak je psáno v návodu.Jestli už chcete něco udělat pro dobrý pocit tak dejte novy vzduch. a palivový fitr a novou svíčku, ale to jsou ukony které jistě zvládnete sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 118.44 (?), 11.7.2009 15:03

souhlasím s předchozím příspěvkem pokud stroj dobře jede tak ho nikde nedávejte skontrolujte co v předchozím příspěvku kolega radil popřípadě ještě dotáhněte šroubky, jestli nemáte známého dobrého servisáka tak pokud není potřeba nikde ho nedávejte ještě by vám něco pokazili 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 162.54 (?), 11.7.2009 15:19

26.219 Je to pravda že to je celé o lidech. Opravujeme dá se říci že vše mimo Oleo-mac. Ne že bychom nechtěli, nebo neuměli (to je na jedno kopyto), ale s Mount se nedá domluvit. Ještě se nám nestalo že by proplatil jedinou záruční opravu. Na všechny prokazatelně záruční opravy má vždy univerzální odpověď " Technik určil, že stroj byl nadměrně přetěžován". Když to vidím co nám sem od oleo-mac lidi vše nosí (a že toho je dost) s prosbou o opravu, posíláme je do jejich servisů. Například řeknou „když oni chtějí za výměnu plynového lanka 1200,- a když se nám to zdálo moc, tak řekli abychom to donesli jako protihodnotu a koupil novou“ Není to tedy o výrobku, ten je určité kvality, ale horší je že Mount to v Itálii koupí, přidá 100% a tady to prodává jako stroje na úrovni. Chcete li to česky, tak zneužívá pomocí reklamy a kola mentality lidí. A je nutné dodat že se mu to daří.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 11.7.2009 15:38

Síla reklamy je veliká ať je to kolo štěstí nebo noteboky, párkrát přeletí letadlo s reklamní plachtou, když se lidi chytí a jsou ochotni ty peníze za to zboží dát je to jejich problém.Co se týče zboží má kvalitu takovou jakou má, ale vemte si potencionální zákazníky jsou to většinou amatéři kteří technice moc nerozumí nastartují pilu nebo sekačku jednou za rok a to buď v lepším případě ze starým olejem, nebo ve špatném poměru nebo bez oleje.Nejhorší je ten předražený servis a jeho kvalita pokud stroj jede je to ok ale když se pokazí jsme v ...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Brehowicz - (7) - 26.219 (?), 11.7.2009 16:58

Myslím že každy znás to má určitou část pravdy, ale pánové řekněme si jak to tu bylo dřív kdy internet skoro nebyl takže nebylo ani žádne porovnání a v době kdy jsem kupoval 740 stála obdobná konkurence přeci jen jiné peníze.Dneska bych volil jinak ale tehda to byla jasná volba, každopádně trend ve snižování kvality je zřejmy u všech značek právě pro ono snižování vyrobní ceny diky internetu a zboží z asie, asi to bude dost těžké ustat výrobní program spolu s vývojem vedle značek které jen kopírují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111) - 187.141 (?), 11.7.2009 22:46

NO tak já tedy na vás dám a udělám si jen ty výměny svíčky (možná) a filtru... Jinak jsem samozřejmě ty výhrady vůči Oleo Macu četl (slyšel) taky, ale my jsme asi měli štěstí, fakt funguje zcela bez problémů, na jaře v pohodě nastartuje i na přes zimu uložený benzín na čtvrté, páté startování a zatím skutečně nezklamal. Vlasně jednou mě naštval, když jsem se o něj praštil.

Pro 162.54: tři hektary S NÍ opravdu nesekám a dokonce ani každý den ne, pokud vás to tedy zajímá. Sekám zhruba 1x za 3 týdny a zhruba asi necelý půlhektar.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika