Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jste všichni gumoví nebo to je už z horka? Zajedu do servisu Mountfieldu, řeknu co mám za stroj a co potřebuji. Mají tam katalogy s prodávanou technikou. Jako v mototechně. Buď to mají hned na skladě nebo to objednají a je to za 3 - 4 dny. Husqvarna mi taky opravu neudělala na počkání. Do servisu Mountfield chodí pro ND kde kdo i s technikou, kterou nikdy neprodávali.Faktem je, že asi za práci mají od září do ledna na opravy nižší taxy než v sezónu. U traktorku mě technik říkal ať to neodkládám, že to mimo podzim je za 2.500 Kč. Za dopravu tam a zpět mi účtovali méně než taxi a odvezli a přivezli podle doby jak jsem určil já. A jak co neumí - celý traktor očistili, nože nabrousili, namazali čepy, vyčistili filtr atd. Příště jim ho tam na podzim dám zase.Olej jsem nechtěl vyměňovat, tak to nedělali. Záruční opravu prasklého plastu na traktorku uznali ani nemukli. Tak co pořád tady máte a šíříte za "deprese" z Mountfieldu?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika