Sekacka pro 63 letou matku



host - 124.13 (?)
17.4.2018 22:54
To se musí s hlavou před použitím protřepat a napsat, že jste škrt, ale bylo to účinné 😎,po dvou dnech jste došel k závěru, který jsem Vám radil-rider, traktůrek.Omlouvám se, že jsem změnil téma tímto směrem a odklonil Vás od sekačky, ale někomu to nedojde ani po letech.Gratuluji! Traktůrek je nejlépe si osahat naživo-vemte máti k prodejci stigy a bude vybráno.Kde bydlí?Na pravidelnou sněhovou nadílku traktůrky nejsou ideál.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
host - 10.190 (?), 17.4.2018 19:50

Já bych dnes B&S jako sázku na jistotu už moc neviděl. On totiž ten druhý motor může být stejně dobrý a jistě bude levnější, rotože je to čína. No a oba "stroje" jsou pak také čínská výroba. Nic proti, jen aby bylo jasno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
brusell - (6) - 235.151 (?), 17.4.2018 20:12

Zajima informace, zkousel jsem hledat neco o puvodu Cub Cadet motoru, ale moc toho neuvadeji - Cub Cadet Branded Engines

Koukam i na zkusenosti se znackou a taky nic moc - Cub Cadet

Jak jsem nasel, jedna se o verzi MTD pro "narocnejsi" zakazniky.

Z osobni zkusenosti, B&S mame uz na druhe sekacce a zahradn Terre a funguji dobre, proto jsem zminoval tu overenost, ale samozrejme nekdo muze mit odlisne zkusenosti.

Ze jsou oba stroje montovane v Cine je mi jasne, otazkou je, co tam ted montovane neni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 84.190 (?), 17.4.2018 20:36


Že jsou oba stroje montované v Čině je vám jasné?Já do toho nedělám, ale nějak mě zajímalo, jak budete měnit sekání za radlici. Takže za desítku to asi jde a u toho Cub cadet jsem se při tom dozvěděl, že je to američan a dělají ho u Balatonu.To video si můžete pustit taky.Zadejte cub cadet... a z nabízených obchodů Namir.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.13 (?), 17.4.2018 22:54
To se musí s hlavou před použitím protřepat a napsat, že jste škrt, ale bylo to účinné 😎,po dvou dnech jste došel k závěru, který jsem Vám radil-rider, traktůrek.Omlouvám se, že jsem změnil téma tímto směrem a odklonil Vás od sekačky, ale někomu to nedojde ani po letech.Gratuluji! Traktůrek je nejlépe si osahat naživo-vemte máti k prodejci stigy a bude vybráno.Kde bydlí?Na pravidelnou sněhovou nadílku traktůrky nejsou ideál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.13 (?), 17.4.2018 23:07
Jen dodám-taky nejsem zastánce provozovat koníčky rodičů, ale sekání plochy je nutná údržba, ne koníček 😋.A styl sekání má být co nejlehčí pro kohokoliv.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.13 (?), 17.4.2018 23:36
Pokud zvažujete modely traktoru, tak ještě radu-podstatnější než motor je převodovka-motor může být sebelepší, ale pokud to převodovka nepřenese, je Vám k ničemu.Vycházejte z K46,to je základ kvality.Na čtvrt hektaru, pokud to není kopcovité, stačí i jednoválcový motor a berte osvědčené značky-b&s, Honda,Kawasaki, Köhler.Dnes je na výběr...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
brusell - (6) - 235.151 (?), 17.4.2018 23:53

Ja Vas nechci zklamat, ale Vase vykriky o jakemsi mem skrtstvi jsem s klidem ignoroval, protoze maji pro mne nulovou hodnotu.

To co se koupi se ridi opravdu striktne tim, co je potreba a kolik to mym rodicum usetri prace (proto jsem zahrnul i moznost uklidu snehu, jenz je dalsi vec, kterou musime diky otcovu zdravotninu stavu resit) a ve finale to neni ani az tak otazkou penez kdyz budu mit alespon castecne jistotu, ze se nebudou se zahradou a ani naslednou udrzbou trakturku nijak trapit. Ostatne proto jsem ani nedefinoval zadnou cenovou relaci ale zadal jsem o doporuceni neceho s rozumnym pomerem cena/vykon odpovidajici rozmerem a vykonem velikosti jejich zahrady.

Ale nic ve zlem.

Jinak dekuji za typy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.215 (?), 18.4.2018 0:39

A co kdyby jste na to sekání někoho sjednal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.95 (?), 18.4.2018 11:21

Dobrý den zakladateli, odborně neporadím, jen přidám tip dcery a snachy - vemte ssebou na výběr a ošahání nejen maminku, ale i tatínka, a tomu dejte na starost posoudit, jestli je to dobrý model na to, až maminka bude sekat, tak on bude předtím a potom např. seřizovat, ladit, čistit a podobně, aby se mu to dělalo dobře...

A pánům rýpalistům bych řekla, že zpravidla nejde o to zda rodiče dřou děti nebo děti nepomáhají rodičům na zahrádce, jen o nenalezenou správnou míru spolupráce. Protože nejsložitější a nejdůležitější je najít rozumnou míru, kdy děti pomáhají s tím co rodiče chtějí, ale zároveň to děti nesmí vše dělat za rodiče seniory, aby se ti necítili vyřazení z provozu a k ničemu. Aby se našla rozumná míra práce kterou rodiče zvládnou a měli pocit že nepatří do srarého železa a jsou nesoběstační... a to je myslím případ i tady pana zakladatele a je to od něj hezké.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.224 (?), 19.4.2018 14:32

Osobně bych dal přednost CUB CADET LT2 NR92.

A ohledně číny - jestliže je číňanů cca 1/6 lidstva a jsou 2× pracovitější než evropa+severní amerika (či 4× pracovitější než afrika a jižní amerika), pak vyrobí minimálně 1/3 světové produkce spotřebního zboží. V další 1/3 světové púrodukce najdete alespoň jedinou součástku, která má dovozový původ. Vždy je kvalita o kontrole ze strany vývozce. Nejvyšší jakost si odeberou "značkoví zákazníci" a garantují tuto kontrolu, Druhou jakost si odeberou překupníci, protože proč by se mělo něco vyhazovat jen proto, že to přísným kritériím značkového zadavatele nevyhovělo. Bohužel z číny se dá prodat/nakoupit i třetí jakost. Tož nenadávejme na výrobce, ale na ty přes které nakupujeme. Máme na výběr od Fair_trade až po paš_er_Aka.

SfK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika