Příspěvky uživatele - 235.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekacka pro 63 letou matku, 17.4.2018
Ja Vas nechci zklamat, ale Vase vykriky o jakemsi mem skrtstvi jsem s klidem ignoroval, protoze maji pro mne nulovou hodnotu. To co se koupi se ridi opravdu striktne tim, co je potreba a kolik to mym rodicum usetri prace (proto jsem zahrnul i... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 17.4.2018
Zajima informace, zkousel jsem hledat neco o puvodu Cub Cadet motoru, ale moc toho neuvadeji - Cub Cadet Branded Engines Koukam i na zkusenosti se znackou a taky nic moc - Cub Cadet Jak jsem nasel, jedna se o verzi MTD pro "narocnejsi"... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 16.4.2018
Dekuji za opravdu hodnotnou radu i fundovany nazor. Jen bych rad upresnil, ze od svych rodicu bydlim 550 kilometru, jinak bych zahradu posekal mile rad kazdy vikend jejich soucasnou sekackou, kterou matka bohuzel ma problem utahnout. Sekacku pro... celý příspěvek >
Sekacka pro 63 letou matku, 15.4.2018
Ahoj vsem, potrebuji koupit sekacku pro mou matku. Jedna se o sekani vetsi zahrady cca 2800m2 a jde jen o sekani rovnych ploch, takze bych rad benzinovou sekacku s pojezdem, aby pro ni sekani nebylo moc namahave (idealne nejaka snadno... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika