Sekačka Husqvarna R 53 SV



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 24.8 (?) 
10.9.2014 11:43

souhlasím a zadní kola made in taiwan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 180.6 (?), 27.8.2010 21:18

Mám tuto sekačku čtvrtým rokem a netuším, o čem to tady vykládáte. Pokud je uživatel aspoň průměrně technicky gramotný, neznám způsob, jak by třeba mohl vylomit střed zadních kol.

Do výrazně svahovitého terénu bych si tento stroj nepořizoval, tam by se mohlo projevit po naplnění koše odlehčení přední nápravy. To máte pravdu - ovšem na rovinatém terénu není problém, dimenze je dostatečná.

Žádná z rotačních sekaček není určena k sekání za vlhka - za rosy jedině ruční kosou a bez randálu.

Variátor chce slušné zacházení a sežízení bowdenu lanka, to je vše. Motor je velmi dobrý, snadno se startuje, jednoduchá údržba.

Moje údržba je vyčistění a výměna oleje jednou za rok před zahájením sezony. Zkušenosti perfektní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 93.17 (?), 24.8.2011 12:05
mám ji také už 5.rokem a se zadními koly jsem měl problémy každý rok(žlutými koly) bez problému je reklamují, neboť vědí, že jsou nekvalitní. Už po roce 2009 začali dělat kola barvy šedé a ty tři paprsky od středu kola jsou úplně jinak tvarované a hlavně po 3 sezónách drží.Ale když pošlete na reklamaci žluté, tak Vám pošlou vyreklamované zase žluté :) Mají jich plné sklady :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 106.128 (?), 29.8.2017 18:11
Souhlasím se všemi uvedenými problémy, všechny jsem měl také, dále při nakloněni se lidé olej kam nemá a potom to kucka... Kolečka jsem reklamoval, kupoval za 800 Kč nové, kupé si jinou David
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 61.192 (?), 27.5.2019 22:07

presne tak, mate pravdu, kupili sme tuto kosacku a prejavili sa vsetky problemy, ktore uvadzate, predny nahon neucinny, uz nikdy viac by som nekupil s tymto riesenim, zadne koliesa -po 3 vylamanych a menenych, sme navarili nove osky a namontovali velke nafukovacie kolesa, variator tiez na figu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 121.173 (?), 17.5.2009 1:49

popsal jsem zkušenosti s ní níže... ->

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.34 (?), 8.6.2010 0:54

Zadní kola na nic, taky se mi vylomilo kolo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 249.21 (?), 8.6.2010 15:48

Mám 2 roky sekačku Partner P53-875DWA a taky se mi vylomilo zadní kolo. Vélká plastová kola jsou náchylná na vylomení. Každou další sekačku již budu kupovat s ocelovými koly. Záleží na velikosti sečené plochy. Já sekám kždých deset dnů asi 2400 m² dosti nerovné zahrady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 42.32 (?), 27.8.2010 21:36

Sekačku s ocelovými koly neznám. Vím o sekačce s hliníkovými koly, ale to už je profi sekačka a stojí cca 35.000,-! Za to už má ale skutečně převodovku u které se opravdu řadí tři rychlesti pojezdu.

M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 6.16 (?), 29.8.2010 0:43

ktera? As-motor je fakt draha...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika