Potrebujete nieco opravit?



duri - (27) - 25.138 (?)
8.9.2010 11:26
Pozrel som si vcera asi 9 testov na i-teste. Vsetky testy, ktore som pozeral boli v kategorii - zahradna alebo lesnicka technika (pily, krovinorezy, kosacky, vertikutatory,...)
a vsimol som si ze:
1. v kazdom teste je zastupeny nejaky produkt od Mountfieldu
2. Mountfield je vitazom testu len zriedka (v mojej vzorke 1 krat)
3. Ak nie je Mountfield vitazom, ma hodnotenie - najlepsi pomer cena/vykon
4. Najznamejsi vyrobcovia (HQ, Solo, Stihl, Dolmar,...) su v testoch vzdy zastupeni, ale nie vsetci naraz - zvacsa jeden, max traja - pozorovanie na mojej vzorke
Takze najblizsie si pojdem vybrat zahradnu alebo lesnu techniku do Mountfieldu. Je mi luto, ze som zatial slepo nakupoval iba technicky priemerny, ale cenovo predrazeny Dolmar (strunovka, plotostrih, retazova pila, el. kosacka...)
A tusim tam maju aj profesionalne naradie Ferm... a profi naradie je moja slabost

Juraj
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 6.9.2010 21:39

Spletl jsem se ještě víc, než jsem si myslel. Nebudu Vám dávat otázky, na ty zásadně neodpovídáte. Tak jen konstatuji, nevím kde jsem tady psal o Dolmaru a o tom, že jste prodejce. Asi máte jiný monitor než já. Já tam mezi řádky nic nemám a ani si nic nedomýšlím.  V tom, abyste chválil, co chcete Vám nebráním, já pouze popisuji vlastní zkušenosti, a to ne zdaleka s jedním výrobkem a ne nákupem jen spotřebního materiálu. Ale o tom to zde není. Tady se hodnotí  -  test -  přístup servisů k banální opravě a vlastně se vítězem stává ten, který je v těchto testech vždy vítězem, případně značně výhodnější variantou těsně na druhém místě. Jestli to nedokážete rozlišit, tak se nemáme o čem bavit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 7.9.2010 21:19

Koupil jsem pilu DolmarPS- 500 Zatím řeže toť vše ale při srovnání s OM 947 jsem nějaké extra navýšení výkonu nespozoroval, spíš když jsem ji porovnal s ps-45 která je ovšem hobby, aby jste mě zase nechytil za slovíčko že porovnávám jiné kategorie.Protože jsem řezal i s ps-45 i ps-500 tak mě ta ps-500 zas až tolik nepřekvapila a řezný výkon je kvůli větší řezné soupravě která klade větší odpor skoro srovnatelný, samozřejmě kvalita zpracování a předpokládaná výdrž v nepřetržitém řezání bude trochu jiná vzhledem k různým kategoriím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 127.1 (?), 7.9.2010 22:21
Klasika, to už tu bylo, jenže já mám na mazání takový vliv, jako Vy na otáčení země. Tak jak vidím, tak jste 500 porovnal a příště si určitě na porovnávání pořídíte něco jiného, abyste poznal, co jiní dávno znají a nemusí kupováním porovnávat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
duri - (27) - 25.138 (?), 8.9.2010 11:26
Pozrel som si vcera asi 9 testov na i-teste. Vsetky testy, ktore som pozeral boli v kategorii - zahradna alebo lesnicka technika (pily, krovinorezy, kosacky, vertikutatory,...)
a vsimol som si ze:
1. v kazdom teste je zastupeny nejaky produkt od Mountfieldu
2. Mountfield je vitazom testu len zriedka (v mojej vzorke 1 krat)
3. Ak nie je Mountfield vitazom, ma hodnotenie - najlepsi pomer cena/vykon
4. Najznamejsi vyrobcovia (HQ, Solo, Stihl, Dolmar,...) su v testoch vzdy zastupeni, ale nie vsetci naraz - zvacsa jeden, max traja - pozorovanie na mojej vzorke
Takze najblizsie si pojdem vybrat zahradnu alebo lesnu techniku do Mountfieldu. Je mi luto, ze som zatial slepo nakupoval iba technicky priemerny, ale cenovo predrazeny Dolmar (strunovka, plotostrih, retazova pila, el. kosacka...)
A tusim tam maju aj profesionalne naradie Ferm... a profi naradie je moja slabost

Juraj
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika