Příspěvky uživatele - duri

Fuji - červené mutace, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Ano, bezny predaj. Kupene vo Veselom pri Piestanoch. Teraz ma asi 4m. Na fotke je sice Topaz, ale vzrastom aj tvarom kmena su takmer identicke. Tak aby ste mali predstavu kam do dorastlo za 6 rokov. Juraj
Fuji - červené mutace, 28.10.2015
Dobry den, ja mam 6ty rok Fuji Kiku (z palntexu) na MM106, juhozapadne Slovensko (Miloslavov). Tohto roku bolo asi 30kg jablk. Myslim ze by mohlo byt aj viac, ale strihat sa este len ucim... Chutovo su vyborne, stavnate. Mucnatka ani... celý příspěvek >
Moc male kvety broskyne, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Mame dve broskyne (red heaven a suncrest), one kvitnu, ale zatial co jedna ma kraske velke kvety ta druha ich ma velmi male. Ta s tymi velkymi zacala kvitnut skor, asi o 5 dni, ale myslim ze to nema na velkost kvetov vplyv.  Obe boli... celý příspěvek >
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 12.9.2013
Nad ziarovkou som rozmyslal tiez, ale je to dost silny zdroj tepla, muslel by som dat pozor na moznost poziaru. Juraj
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 12.9.2013
Mame mladeho kocura a uz sa ochaldzuje. Chcel by som mu na zimu spravit nieco, kde by sa mohol zohriat a spat v teple. Garaz nemam, do domu ist nemoze. Napadlo mi nasledovne riesenie: Kupim termofor (gumenny plochy vak na teplu vodu), nejaky... celý příspěvek >
Je toto rakovina - a jak stromek zachránit?, 30.4.2013
rakovina to nie je. Ja tom mam na topaze. Odrezal som to po uroven konara, zatrel voskom a stromcek rastie pekne dalej. Tuto najdete aj presne pomenovanie tejto anomalie. Juraj
Vyrastok na konari Topazu, 17.9.2012
Dakujem za tip. Cize ak by to bolo ono, nemusi to byt este tragedia pre strom. Dufam, ze mu to neublizi, je to moj najkrasi a prvy co plodi, ak neratam 3 jablcka na Fujine. Este pohladam ako to osetrit. Dakujem, Juraj
Popraskana kora, preco a co s tym?, 17.9.2012 Obsahuje fotku
Na broskyni redheaven mam prasknutu koru (stromcek zasadeny pred tromi rokmi). Zvlastne je, ze je to na severnej strane, cize asi to bebude od slnka. Je to normalne? Treba s tym nieco robit? Juraj
Vyrastok na konari Topazu, 16.9.2012 Obsahuje fotku
Dnes som nasiel na dvoch konaroch Topazu MM106 dva vyrastky. Viete niekto co to je a co s tym spravit? Strom je inac uplne zdravy, ma 3 roky a tento rok som ho prvy krat nechal zarodit. Stromcek som nehnojil ani nepostrekoval. Duri
Nově zasazená jabloň neroste, 16.9.2012
Ja mam podobny problem s Rubinolou. Stale neviem co je pricinou, stromcek som este stale nevykopal, je mi ho luto. Dva konare sa pozbierali, ale zvysok stromku aj terminal stagnuje. Juraj
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 17.8.2011
Dakujem za urcenie. To ma velmi tesi, takze sa zdrzim akychkolvek postrekov, nech sa larvy vyliahnu a uziju si voskove hody. Inac tie ich larvy su riadne drave, pri oberani malin sa mi jedna zahryzla do ruky. Nic tragicke, len to jemne stiplo, ale... celý příspěvek >
Huba na novom trávniku, 20.7.2011
Tiez mam huby na travniku, aj sused ich ma. Rozdiel je v tom, ze on ich zbiera a ja nie, mne nevadia, prave naopak, je to spestrenie tej sterilne zelenej plochy. Preco ich vlastne chcete vynicit? Cim vam prekazaju? Juraj
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 18.7.2011 Obsahuje fotku
Po par mesiaoch trapenia sa Rubinola trocha prebera a listy sa zacinaju zvacsovat. Ide to postupne, najprv jeden konar, potom dalsi - zatial 3. Niektore listy su uz 4 cm dlhe a ja proporcne siroke. Pri dnesnej kontrole som okrem mnozstva vosiek... celý příspěvek >
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 11.5.2011
A este pridam tuto linku na obrazky skodcov jabloni. Juraj
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 11.5.2011
Tak teda skusim, prevzdusnit podu, prihnojit alebo namiesto hnojiva pouzijem mykorhyzne huby. Nadzemnu cast postriekam proti mucnatke a niecim proti roztocom. Dakujem za vsetky rady a nazory. Dam vediet ci to pomohlo. Juraj
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika