Náhradní díly na motor honda gxv 160



host - 105.167 (?)
26.1.2016 20:09
Rozkres máme v servisu a Vy ho nepotřebujete. K objednání dílu, který dokážete vyměnit sám zvenku na motoru Vám stačí název dílu. Rozkresy motorů na internetu nejsou povinností výrobce motoru a i tak jste šmejdil špatně.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 147.46 (?), 25.1.2016 17:25

Už ses tam mrknul! Vedou jen celé motory a příslušenství! Kde jsou náhradní díly?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.147 (?), 25.1.2016 19:58

Teda hoši povím vám, je to pecka: ano Honda stroje-spojil jsem se s zastoupením v Roudnici -tak píst od nich s kroužky vyjde cca na 3000 kč.Regulátor ato jen to plastové kolo se závažími 450+100doprava, takže tam asi nechám co tam bylo možná mě to přežije.Ten simerink tam dám průměr 25 ono se to taky pro 0,3mm snad nezblázní/ mám tam 25,3 naměřeno/.Ve středu se s nima zajedu domluvit tak uvidím co pro mě ještě budou mít /jak díly tak asi i pecku do palice/ ahoj Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 25.1.2016 20:19
Nedáte si poradit a nedáte a ještě mršíte opravu. Velmi kvalitní repliky se zárukou mají ve Vodňanech. Regulátor vyměňte, je namáhaný a větší vůle je ukončí, celý píst s kroužkama, těsnění u nich máte za pakatel a potom Vás ten motor přežije. Na Hondu se vyplatí vyrábět repliky, neboť je jistý velký odbyt a repliky se kupují, neboť jsou kvalitní. Změřte vůli na ojnici na klice ať nemusíte za krátkou dobu zase půlit motor.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 26.1.2016 17:09
OEM, originál výběr je.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 26.1.2016 19:17

Nikdy jsem se za odborníka nepovažoval. Ale když to umíte, tak prosím, pro „odborníky“, vložte rozkes motoru GSV190 s katalogovými čísly, protože, ať jsem šmejdil, jak jsem šmejdil, tak jsem v Hondastrojích nic takového nenašel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 26.1.2016 20:09
Rozkres máme v servisu a Vy ho nepotřebujete. K objednání dílu, který dokážete vyměnit sám zvenku na motoru Vám stačí název dílu. Rozkresy motorů na internetu nejsou povinností výrobce motoru a i tak jste šmejdil špatně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.46 (?), 27.1.2016 3:08

Že jsem se ptal. Odpověď je plně v pně vduchu co je známo. Nikdo nemá žádné povinnosti a i s výměnou svíčky, je nejlepší jet do servisu, protože k jejímu dotažení, jsou jistá pravidla a specialní nástroj, který nemá každý majitel motoru a trouba majitel by mohl vytrhnout závit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.49 (?), 31.1.2016 15:55
Je to něco pokřiveného. Vy nemůžete posoudit mou potřebu rozkresu s katalogovými čísly. Jsou mezi námi lidé, kteří dokáží víc než autorizovaný servis. Navíc v minulosti, bylo ke každé prkotině od mopedu, který byl levnější než kolo, až po televizor, dodáno, jako součást dodávky, něco pomocí čeho se běžný spotřebiitel mohl orietovat. Tyto, řekněme, návody obsahovaly také rady, jak některé jednoduché závady můžu odstranit sám. Je absurdní, využívat služeb jakéhokoliv servisu, k pootočení jistým šoubkem o půl otáčky. Hlásáte něco o vysoké přesnosti a složitosti, s kterou může zápasit jen mechanik. Co když tento mechanik, ze všech nástrojů, ctí jen kladivo a sekáč. Takto jsou vedeni dnešní učni automechanici, protože to kladivo se sekáčem je nejrychlejší řešení. Děláte z nás absolutní trouby a nemehla.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 102.147 (?), 26.1.2016 19:09

Dobrá dobrá souhlasím-dost v tom lítám.Mohl by jste prosím uvést kontakt na ty Vodňany?Nejsem schopen to dohledat. Dík Logo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 26.1.2016 20:01

Zahradales.cz OEM díly. Regulátor kupte origo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika