Příspěvky uživatele - 9.49

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dakr Proton vs.Vari Agatha, 14.4.2016
Zřejmě nevíte co je marketing. Nechte si to vysvětlit počítačem, tam se dozvíte, že ikdyby to byla fakticky ta největší šunka, tak marketingoví odborníci z ní udělají hvězdu největší velikosti a téměř všichni zůčastnění budou přikyvovat a kdo se... celý příspěvek >
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 31.1.2016
Je to něco pokřiveného. Vy nemůžete posoudit mou potřebu rozkresu s katalogovými čísly. Jsou mezi námi lidé, kteří dokáží víc než autorizovaný servis. Navíc v minulosti, bylo ke každé prkotině od mopedu, který byl levnější než kolo, až po televizor,... celý příspěvek >
Jak sušit vlašské ořechy?, 16.11.2015
Ta diskuse byla u piva?
Čím umýt bubnovou sekačku, 6.11.2015
Zdravím všechny! Letos na jaře jsem si po dlouhém váhání koupil bubnovou sekačku k naší Teře (VARI). Je to BDR-650. Sice to bylo 15 tisíc, ale rozhodně nelituji. Proti MF-ce to je námaha tak 10% a seče to líp. Tu MF-ku už prostě neutáhnu. Ale chci se... celý příspěvek >
Motor Vari houpá při startu, 31.10.2015
Pružinku můžu ztratit jedině tehdy, když ji mám v kapse a podaří se mi ji vytáhnout kapesníkem, který chci použít a nevšimnu si, že na něm visela pružinka. Jestli se pružinka ztratila přímo z motoru, tak je to nebetyčný šlendrián. Další šlendrián je,... celý příspěvek >
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 13.7.2015
Bez určitého polopatického komentáře v češtině s vyjmenováním potřebného vercajku s poznámkou, kde ho koupím jsou to jen videa, která můžeme hodnotit jen jako, nějaké filmařské dílo.
Honda GCV160 - hejblata na karburatoru, 13.7.2015
Nepatřím mezi ty co si nic nepřečtou. Jako zvídavý člověk si raději přečtu víc. Můžete vysvětlit jak zabránit zaneřádění karburátoru starým palivem, když mám dojem, že na čerpačkách, kde se to vrtí, se prodá pravděpodobně nejvíc sajrajtu, protože,... celý příspěvek >
Rozvod vody po zahradě, 3.5.2015
Teoreticky, větší kravinu coby přirovnání jsem nečetl.
Vari jednotka PJXP200, 15.4.2015
Vyžaduje to přestavbu 316tky a 317tky a úplně novou převodovku rotavátoru.
Vari jednotka PJXP200, 15.4.2015
Dotace na omílaný motor, má pro spotřebitele význam jen tehdy, když mu bude v rámci různých dotací, upraven požívaný vercajk.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 24.10.2014
Předpokládáte špatně. Nepředpokládejte a než něco napíšete tak ČTĚTE na stránkách výrobců.
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 24.10.2014
Člověče, vy jste hotový mystifikátor. Nic tam nepíšou o náhradě, ale o tom, že je to jejich největší novinka.
Krovinorez - namotava se trava, 13.6.2014
Je třeba si prostudovat návod a zjistit tak co ten křoviňáček může, nebo nemůže. Děláte něco špatně. Sekejte menší trávu a netlačte na pilu.!!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika