Motorový krovinorez Stiga SB 27



host - 6.101 (?)
30.5.2009 20:48

Zdraví, nechápu kde daný prodejce přišel na to, že Stiga je šmejd, možná je tento typ, výkonově slabý, ale rozhodně ne šmejd.

Již delší dobu prozkoumávám rúzně značky křovinořezů a Stiga se mi velmi zamlouvá vzhledem ke kvalitě provedení, designu, výkonům motorů, antivibračním prvkům, úrovně vibrací uvádí i na svých internetových stránkách a ničím se netají. Líbí se mi velmi i ta žlutá barva provedení. Všichni jiní výrobci totiž kopírují červené odstíny až na nějaké ty vyjímky. Cenově je srovnatelná s Hondou /používá stejný 4 taktní motor/ avšak honda má absenci antivibračních prvků, což je pro mne důležitý aspekt. Nechci, aby to vypadalo, že propaguji tuto značku, vždytˇ sem si na ni vzpomenul až na poslední chvíli, kdy křovinořez Stiga 2 takt používali u technických služeb. Viděl jsem ho pracovat na vlastní oči, takže nehodnotím,,jedna bába povídala,,.

Nechtˇ každý posoudí sám, ale za cenu kterou Stiga nabízí..myslím že až moc, co nedokáže odběratel ani ocenit. Většina lidí pokud se nejedná o Stihl nebo Husqvarna tak je to šmejd. Podotýkám, že pak je to švédský šmejd, jakožto by bylo i volvo...

Jestli mi někdo poradíte jinou značku, tak budu moc rád.

majkl

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 213.65 (?), 27.5.2009 20:48, zobrazeno: 6743x

Dobrý deň chcem sa opýtať na krovinorez STIGA SB 27 predajca záhradnej techniky mi hovoril, že je to šmejd lebo jeho akciová cena na Slovensku je 4790 Sk. Máte niekto skúsenosť s týmto strojom. A tiež iný obchod ponúka krovinorez STIGA SB 27 JD aký je rozdiel medzi týmito strojmi na nete som sa nedočítal či je spolahlivosť týchto strojov.Ďakujem za príspevky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.101 (?), 30.5.2009 20:48

Zdraví, nechápu kde daný prodejce přišel na to, že Stiga je šmejd, možná je tento typ, výkonově slabý, ale rozhodně ne šmejd.

Již delší dobu prozkoumávám rúzně značky křovinořezů a Stiga se mi velmi zamlouvá vzhledem ke kvalitě provedení, designu, výkonům motorů, antivibračním prvkům, úrovně vibrací uvádí i na svých internetových stránkách a ničím se netají. Líbí se mi velmi i ta žlutá barva provedení. Všichni jiní výrobci totiž kopírují červené odstíny až na nějaké ty vyjímky. Cenově je srovnatelná s Hondou /používá stejný 4 taktní motor/ avšak honda má absenci antivibračních prvků, což je pro mne důležitý aspekt. Nechci, aby to vypadalo, že propaguji tuto značku, vždytˇ sem si na ni vzpomenul až na poslední chvíli, kdy křovinořez Stiga 2 takt používali u technických služeb. Viděl jsem ho pracovat na vlastní oči, takže nehodnotím,,jedna bába povídala,,.

Nechtˇ každý posoudí sám, ale za cenu kterou Stiga nabízí..myslím že až moc, co nedokáže odběratel ani ocenit. Většina lidí pokud se nejedná o Stihl nebo Husqvarna tak je to šmejd. Podotýkám, že pak je to švédský šmejd, jakožto by bylo i volvo...

Jestli mi někdo poradíte jinou značku, tak budu moc rád.

majkl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika