Motor Tecumseh



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
                     
host - 218.71 (?) 
10.9.2009 11:30

Ahoj    Tady Míra s motorem TECUMSEH Endura!!  Zapoměl jsem napsat:     Motor opravily v BONASU a že prý s nim nic nebylo, teď šlape jak má a ani moc nepapá. Sekal jsem hodinu zahradu a ještě mi benzínu zbylo.(Nádrž na 1l)    Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 245.166 (?), 7.6.2014 7:49

A kam to dáváte do opravy? Já mám motor Vector XL/C 6,0 a skoro už 20 let, celou dobu šlapal jak hodinky, i teď by se dalo říci že šlape, ale už nemá výkon, olej nežere, tak uvažuji nechat opravit, nebo vyměnit za jiný, ale co by pasovalo na MKS, aby tam nebyli nutné velké úpravy? Jenomže toto téma se zvrtlo na nějaké sekačky a nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.192 (?), 24.6.2009 14:59

a v jakém poměru se to mýchá. koupil jsem za pětikylo sekaču s tímto motorem. Šlape skvěle a na můj pozemeček bohatě stačí, jen nevím v jakém poměru to mám míchat. díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 24.6.2009 18:29
Olejem žádnému motoru neublížíte 1:25-30
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 18.99 (?), 9.6.2010 1:13

Asi máš na mysli ale4 pracovní činnosti. Sekání mulčování sběr listí boční výhoz. U některých sekaček jsou uvedeny jen 3 funkce -sekání se sběrem, mulčování a sekání s bočním výhozem. Ne že se leje benzín do 4 taktu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
robert1 - (1) - 209.17 (?), 5.3.2016 5:20

Dobry den.

mam motor tekumseh futura 60 ohv.Rad by som niekoho poprosil o radu aku vôlu maju mať ventyli vyfukovy a saci.Ja som nameral hodnoty 0.55 resp.0,70.Robim komplet ge, motora a tieto parametre nemôžem nikde najsť.Vopred dakujem za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 55.26 (?), 12.7.2009 0:09

Prosím vás, chlapi, mohli byste mi poradit? Mám asi tři čtyři roky rotavátor s jednoválcovým motorem Tecumseh. Takový malý prďola to je. Vždycky šlapal jako hodinky, chytá na jeden zátah. Na jaro jsme prokypřili záhony, všechno OK. Včera jsme ho zase vytáhli na světlo boží, nastartovali a ouha. Sám od sebe si ubírá (a přidává) otáčky a to tak, že skoro zdechne. V pravidlených intervalech, nahoru a dolů a nahoru a dolů. Tak jsme hledali, v čem je zakopaný pes. No a pak jsme zjistili, že se sám pohybuje bowden jdoucí od (já se fakt omlouvám za tak debilní popis, ale nevím, jak se tomu říká) toho bazmeku, na kterém se nastaví páčka při startu (max) a pak se otáčky tou páčkou sníží. Prostě to táhlo se hýbylo sem a tam. Můj pak pumpoval benzín tou pumpičkou, kterou si přes ¨gumový kloubouček 3x pumpnete před nastartováním a otáčky se stabilizovaly. Ovšem to by se asi dost blbě rotavátorovalo, žejo. Ledažeby nějaký dobrovolník běžel v podřepu vedle toho stroje a pumpoval. Nevíte prosím, co by to mohlo být za problém? Pokud by můj popis závady nebyl dostačující (a to asi nebude), zkuste mi položit doplňující otázky, dopíšu. Díky moc za radu!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.165 (?), 12.7.2009 8:59
Vyčistit karburátor, nádrž, vzduchový filtr, kontrola svíčky. Kolísání otáček je způsobeno druhotně regulátorem otáček, který reaguje na nedostatečný přísun paliva do motoru - směs je proměnlivá a ochuzená.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.244 (?), 12.7.2009 9:25
Zkuste nejprve jednoduše zajistit onen pohybující se bovden (na jeho konci bývá přichycen takovým púlobloučkem-třmínkem) protože každé nežádoucí chvění čehokoliv spojeného s regulátorem ho může ovlivnit v jeho správné funkci a pokud se to nezmění tak postupujte dle doporučení pana JS o vyčištění palivové soustavy
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 55.26 (?), 12.7.2009 18:07

Děkuji za rady, pokusím se je prezentovat odpovědným osobám. Průměrně zručný chlap by to tedy měl, podle Vašeho názoru, zvládnout, že. Ještě jednou díky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika