MF 70



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
mnkk - (23) - 48.96 (?) 
5.8.2011 7:15
Skúsim najskor vzduchový filter, potom kondenzátor, uvidím čo to urobí. Potom napíšem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
jariel231 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (206) - 86.228 (?), 9.6.2021 19:59

Měníte často svíčku u MF70? Možná mám řešení! Ozvěte se mi. Zatím poradím. Pak jestli to bude ono, tak zveřejním pro všechny!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa T - (8) - 74.126 (?), 9.6.2021 21:06

Zdravím, pokud seču lištovkou - malý výkon, tak neměním. S rotačkou na vyšší výkon po 15 ÷20 minutách, podle okolní teploty. Kabel mám vyměněný za odrušený a nepomohlo tosad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.162 (?), 17.8.2011 22:42

Vyměňte kabel ke svíčce - původní je černý, prý, uhlíkový a odrušený, ale stojí za prd! kolikrát jsem chtěl motor rozmlátit kladivem, než kdosi otci poradil dát tam kabel jako je na fichtlovi - červený a vnitřek je měděné lanko. Od té doby je pokoj a MF-ka slouží nám a ne my jí!!! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.234 (?), 17.4.2018 19:31
Použij pořádný olej... to je problém
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.122 (?), 12.5.2018 0:35

Ak meníte čierne sviečky, kondenzátor, predzápal, olejový filter, hadičky, celý karburátor, ihly, trysky, fajku a tak ďalej a stále dokola a všetko čo sa píše vyššie a všade navôkol, odporúčam najprv nadstaviť hladinu paliva v karburátore. O tom sa málo hovorí, no v skutočnosti to je príčina príliš bohatej zmesi. A upozorňujem, nová teraz predávaná ihla prívodu paliva je kratšia a uzatvára až pri vysokej hladine!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 27.7.2011 21:22

Do vzduchového filtru např.M6A, či jiný levný olej, je tam pouze pro zachycování nečistot.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.68 (?), 5.8.2011 8:47

U MF odchází také gifero na klice, ale popzor je tan speciální gufero. KK 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mnkk - (23) - 48.96 (?), 5.8.2011 9:25
Môže vadné gufero spôsobovať, že odíde sviečka za 1 hodinu? To sa mi nezdá. Podla mňa to bude najskôr upchaný vzduchový filter, tým by sa vysvetlilo prečo je sviečka čierna a nie tehlová (málo vzduchu a vela paliva). Možno ešte kondenzátor. Ale gufero môže byť tiež po 20tich rokoch a xyz kilometroch vadné, len neviem, či to má vpliv na sviečku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 145.194 (?), 5.8.2011 14:52

Gufero na klice nemá vliv na odcházení zapal. svíček. Před dvěma lety jsem gufera měnil, protože motor samovolně zvyšoval otáčky až do vysokých a nešel zastavit, měl samozápal, přisával vzduch vadnými gufery. Mám MF 70 už asi 11 let a pamatuji si, že kdysi stačilo svíčku vyměnit jednou asi za rok, a v průběhu provozu při kontrole byla hezky cihlově vypálená. Zdá se mě, jestli to není kvalitou dnešních svíček. Těch výrobců není zase tolik a stačí, když jeden výrobce udělá nějakou vadnou sérii (možná několik desítek tisíc kusů).  Jisté a vyzkoušené je to, že Brisk v poslední době odchází, možná ještě zkoušet další výrobce svíček. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika