Který motor zvolit?



host - 44.126 (?)
19.6.2014 17:48

Zrovna já mám za sousedy řezníka, lakírníka a jiný sousedy který lejou do sekaček, pil a podobně i loňský benzín a věčinou Hondy nechtějí pracovat, ani když jim domlouvám. A jednou ročně vyměnit olej v mot. 4T! A proč! Tím chci říct, že Honda je dobrá, ale potřebuje daleko větší lásku a péči než B&Sko. Samozřejmě nic nemám proti motorům Honda, ale uvědomte si, že nejsme všichni automechanici.   Míra

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 19.6.2014 10:35

Souhlas, podložky jako nejlevnější řešení nejsou nejvhodnější, ale pro cvičné sestavení pro kontrolu funkčnosti dostatečné. Mají lepší rovnoběžnost dosedacích ploch než na koleně uříznutá trubka. Jakmile mám ověřenou funkčnost a potřebnou délku, pak samozřejmě je třeba nenechat provizorium "jak sovětská vojska", ale najít toho soustružníka, co mi vyrobí nátrubek s dokonale rovnoběžnými čely.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 19.6.2014 11:20

A když nemáte podložku, dáte tam šteft, a když nemáte šteft, dáte tam nipl a když nemáte ani nipl, omotáte provázkem, utáhnete hřebíkem a zalejete lepidlem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.126 (?), 19.6.2014 17:48

Zrovna já mám za sousedy řezníka, lakírníka a jiný sousedy který lejou do sekaček, pil a podobně i loňský benzín a věčinou Hondy nechtějí pracovat, ani když jim domlouvám. A jednou ročně vyměnit olej v mot. 4T! A proč! Tím chci říct, že Honda je dobrá, ale potřebuje daleko větší lásku a péči než B&Sko. Samozřejmě nic nemám proti motorům Honda, ale uvědomte si, že nejsme všichni automechanici.   Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.125 (?), 15.7.2014 8:36

Takový co do sekaček a jiných pomocníků lijí líh, ředidla, a jiné rozpouštědla a pak si zde stěžují na nekvalitní motory bych kopnul rovou do ... A je to jedině dobře, že nechtějí jet, ještě by sekačka mohla mít ruce a hned mu nafackovat. 

V jiném threadu jsem to již psal, mám sekačku s motorem Honda již určitě 8 let a nikdy se mi nestalo, ani po zimě, kdy na jaře je první sekání se starým benzínem, že by nechytla.

Jsou to jen výmluvy, někdy pomluvy, jednodušše řečeno: Jaký pán, takový krám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika