Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru



host - 106.17 (?)
7.5.2019 20:26

ahoj mate tu nekdo fotku originálního karburátoru mam pocit že na mém křovinořezu 726t neni original ale nejaká náhrada  

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Spetl - (6) - 123.10 (?), 19.2.2012 21:14, zobrazeno: 30353x

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s výměnou startovací šňůry? V Mountfieldu mi nabídli výměnu, ale za ty peníze simůžu kopit nový. POtřebiji se dostat ktomu silikonovému kolečku a vyměnit jej. Viz foto

Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 144.56 (?), 23.2.2012 14:42

Vyndej svíčku. Povytáhni startovací špagát kousek ven, nacpi co nejvíc nějakého špagátku pod svíčku do válce ale aby šel pak vyndat!!! A povol to placaté heblo nad tím hliníkovým košem, je to jen na závitu. No a můžeš pokračovat v rozborce. Co ty kroužky a šrouby spojky? Nastřižené? =Vyměnit. Oni kucí v MTF ví co se jim kde sere a proto za to chtějí tolik.

Hodně štěstí.

Z.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 240.182 (?), 24.2.2012 16:42

Také jsem si měnil startovací šňůru u tohoto typu. Ta "placka" (unašeč spojky) se opravdu povolí, je jen na závitu.Má ale opačné stoupání.Nápad s provázkem je zajímavý.Já jsem jen strčil šroubovák do krycího koše a zapřel o vrtulku.Nesmíte pak pochopitelně povolovat kladivem, to by se mřížce v krycím koši ani lopatce vrtulky nelíbilo. Po sundání krycího koše sundáte na kladce se startovacím lankem pojistnou podložku, sundáte kladku a vyměníte startovací šňůru.Použil jsem tenounkou horolezeckou šnurku s vysokou odolností.Pak vás čeká opačný postup ztížený o správné natočení pružiny... Uvedený typ mám 16 let a je dost zatěžován(časté obsékání velkých pozemků, několikrát vyřezávání houštin..)Až na výměnu hnací hřídele(opotřebování)stále funkční...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Spetl - (6) - 123.10 (?), 12.3.2012 22:13

Chtěl jsem poděkovat za rady. Už je to v kupě a po zimě jsem napodruhé nastartoval. jak sleze sníh začne pilka¨, tráva zvedne hlavu a půjde dolů. At se také daří.   


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 12.5 (?), 19.9.2013 18:38

Taky moc díky! Resil jsem uplne stejny problem :). Unašeč spojky nakonec povolil :). Povolovani po smeru hodinovych rucicek. Akorat ta pruzina! dostat tam ji nazpatek bylo za trest... Ale nakonec se po trapeni povedlo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 1.60 (?), 13.9.2015 11:29

ahoj mam stejny krovinak 726 mam problem nastartuji, motor slape pridam a hlava se strunou se nekdy toci a nekdy ne, po ubrani plynu, v tom tak zaskrci, nevite nekdo cim by to mohlo byt diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.25 (?), 21.5.2017 15:29

Nutno demontovat 4 šrouby M6/imbus z tělesa křovinořezu, čímž jej oddělíme od motoru. Dále odpojíme elektro svorkovnici zapalování a lanko ke karburátoru. Poté demontujeme plastový krit motoru 4 šrouby M6/imbus, tímto se dostaneme na odstředivou spojku. Odstředivou spojku demontujeme, 2 šrouby M6/10mm, 4ks podložka průměr 6mm větší, 2ks distanční podložka. Zůstane nám na hříděli motoru konzola spojky, kterou demontujeme, POZOR levý závit. Demontujeme 3 šrouby M6/imbus z krytu těla motoru a pomocí specielních kleští uvolníme zajišťovací podložku a vyjmeme cívku pro startovací šňůru kterou poté vyměníme. Pozor na zpětnou pružinu. Dále zpětná montáž. Na celý proces nutno přistoupit s klidem a pevnými nervy! laugh U mě dobrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 106.17 (?), 7.5.2019 20:26

ahoj mate tu nekdo fotku originálního karburátoru mam pocit že na mém křovinořezu 726t neni original ale nejaká náhrada  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika