Příspěvky uživatele - 240.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Startování teplého motoru, 27.4.2012
Dobrý den, sečeme trávníky starou sekačkou s motorem Tecumseh. Startuje bez problémů, motor běží pravidelně po celou dobu sečení. Po vypnutí motoru už za žádnou cenu nelze nastartovat. Filtr čistý, svíčka nová. Zapalování?... Děkuji za odpověd.
Nůžky na živý plot - křoviny, thuje, 4.4.2012
Jde o motorové nůžky Kinpow / Amitech 0114. Motor 26 ccm, O,75 kW, 7000ot,51 cm lišta, 5,4 kg.  Byly sleva na 1700,- Kč.Ted už je cena 2290,- Kč z původních 3790,- Kč.Thují jsou desítky metrů i jednotlivě, plot ze šeříku dalších 40 m, dale... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo-Mac 726 T oprava startéru, 24.2.2012
Také jsem si měnil startovací šňůru u tohoto typu. Ta "placka" (unašeč spojky) se opravdu povolí, je jen na závitu.Má ale opačné stoupání.Nápad s provázkem je zajímavý.Já jsem jen strčil šroubovák do krycího koše a zapřel o vrtulku.Nesmíte pak... celý příspěvek >
Prasklá ojnice B.S, 12.1.2012
Se sekačkou narazili původní majitelé do kamene ve skalce(pojezd naplno dost rychlý).Nožem ne.Kámen prorazil skříň motoru.Do regulace otáček nezasahováno.Asi skutečně se uvolnily šrouby oka ojnice a to prasklo.Na klice poškození není znát.Nové oko už... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika