Křovinořez husqvarna 250 R - nestartuje



crosby - (2) - 72.201 (?)
5.7.2010 11:57

Toto jsem zkoušel a nic se neděje, ěml jsem i odpojedný přívod benzínu aby se svíčka neulívala a taky nic. Navíc při natáčení s vyndanou svíčkou je vidět, že benzín vstřikuje. Skoro mi přijde že svíčka hází jiskru jen když je venku ale to je snad blbost!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
crosby - (2) - 72.201 (?), 5.7.2010 11:35, zobrazeno: 41954x

Prosím o možný typ na opravu. Nejde nastartovat křovinořez a to tak, že v pátek jsem skončil sekání bez problémů a v sobotu ráno nenastartoval. Už jsem rozebral co se dalo, svíčka hází dobře, benzín jde, ale stejnak křoviňák ani neškytne. Nemám ho dlouho tak třeba přehlížím stále nějakou banalitu... Máte-li někdo nápad na co se podívat budu za něj rád. Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.139 (?), 5.7.2010 11:49
Vstříkněte pod svíčku trochu směsi a zkuste bez sytiče start.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
crosby - (2) - 72.201 (?), 5.7.2010 11:57

Toto jsem zkoušel a nic se neděje, ěml jsem i odpojedný přívod benzínu aby se svíčka neulívala a taky nic. Navíc při natáčení s vyndanou svíčkou je vidět, že benzín vstřikuje. Skoro mi přijde že svíčka hází jiskru jen když je venku ale to je snad blbost!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Fira66 - (3) - 2.50 (?), 5.7.2010 12:01

Může se to stát.Venku ji háže a když je pod tlakem tak nemusí.Zkus vyměnit i svíčku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.232 (?), 5.7.2010 13:19
Není, zkuste jinou svíčku stejných hodnot!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 72.201 (?), 6.7.2010 15:52

Tak zítra jdu pro novou svíčku, při hledání možné závady mi ještě přišlo, že jde do válce strašně moc benzínu a že problém bude v ulívání... Ale je možné, když jsem s karburátorem nešteloval, aby se sám od sebe takto pobláznil? není v něm nějaká jehla, která mohla "vypadnout"?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 6.7.2010 16:20

To je už složitější, pokud to neznáte. Jestli netěsní jehlový ventil, tak se motor přehlcuje palivem. Pokud do toho chcete jít, tak Vám to popíšu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 72.201 (?), 6.7.2010 21:34

Budu rád za radu jak na to :-), když nezabere svíčka trochu se v tom pošťourám. Předem díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.232 (?), 6.7.2010 21:58

Celkom by ma zaujímalo ako idete popisovať opravu netesnosti ihly.Skúška tesnosti, výška ramienka, tvrdosť pružiny, poškodenie čerpacej membrány, čistota sitka, funkčnosť ventillu.Hm...

  A nezabudnite spomenúť... jedna chyba a v predajni Hq budú mať radosť, ďalší predaný krovinorez.

   Tým chcem povedať že oprava ihly nie je pre neskúseného človeka.Radšej zaplatiť 200-300 peňazí skúsenému človeku ako zaplatiť 15000 za nový stroj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 126.142 (?), 6.7.2010 22:13
To, co popisujete jsou obecně známé díly v karburátoru. Je jasné, že kdo to nezná, může hodně pokazit. Ale pro středně schopného člověka je např. výměna jehlového ventilu, nebo vyčištění sítka navíc s nápovědou zvládnutelná záležitost. To už musí posoudit každý sám na co má.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika