křovinořez



host - 54.87 (?)
3.6.2007 12:16
Viz http://www.kawasaki.cz/index.php?nid=3819&lid=CZ&oid=467171
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
               
host - 54.87 (?), 2.6.2007 21:28
Kawasaki 48 ccm ma na celom svete 3HP, dokonca aj na webe Marunaky, ale po prichode do CR nabral na sile a tu uz ma 3,1HP.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Leoš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82), 3.6.2007 12:06
Lehčí je samozřejmě lepší, ale pokud to není na úkor antivibrace, nebo něčeho jiného.

Výpočet HP je mezi 3 a 3,1  záleží kam to kdo zaokrouhlí. Račte si to přepočítat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.87 (?), 3.6.2007 12:11
Pane Novaku, ozvali ste sa aj do Kawasaki, ze to zle prepocitaju?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.87 (?), 3.6.2007 12:16
Viz http://www.kawasaki.cz/index.php?nid=3819&lid=CZ&oid=467171
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.37 (?), 3.6.2007 13:12
Prosím, můžete mi ještě někdo poradit, Marunaka vypadá docela dobře, viděl jsem ji v obchodě. S čím mám ale problém, zdálo se mi, že v úhlovém převodu, který je napojen na hnací hřídel a žací nástroj, je velká vůle, zkrátka že při drobném pohybu sem a tam je slyšet cvakání a zkrátka převod není úplně natěsno. Je to problém? Má tam skutečně být nějaká vůle, nebo má být převod natěsno? Snad jsem to napsal trochu srozumitelně. Díky za pomoc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Leoš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82), 3.6.2007 15:46
Pan host 54.87
Nevím co bych na mé odpovědi změnil. Někdo uvádí pouze kw, někdo pouze HP, někdo obojí. A to nehledě na to že někdy výsledky různých testů se liší od parametrů uváděných výrobcem ať do + nebo –
Aspoň vidíte že i češi uvádějí 3 HP, jak je vidět na vámi uvedený adrese.

Pan host 46.37
Konstrukce úhlové převodovky je též důležitá. Každou převodovkou se sníží výkon o určité procento, které se změní mimo jiné i na teplo. Čím větší odpor bude mít převodovka, o to bude menší výkon nástroje oproti motoru který výkon vydal. Zubová vůle je u převodovek normální jev a má též vliv na vlastní odpor převodovky.
Snad bude ale srozumitelnější když napíši, že závadu z důvodu špatné zubové vůle jsem ještě nezažil. Nejčastější závada u úhlových převodovek všech značek je nenamazaná převodovka několik let což odnesou zuby na kuželovém pastorku včetně ložisek, nebo mazaná, ale nějakým plastickým mazivem které udělá kolem soukolí klenbu a na zuby se nic nedostane (vazelina po zahřátí nestíká).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.87 (?), 3.6.2007 20:50
Pan Novak, cesi ano 3 HP,ale ti co maju nato najvacsie opravnenie,zastupenie Kawasaki, a nie ti ktori dovazaju Marunaku.Je to nepochopitelne,ked na webe /japonskom/ Marunaky vyrobca  uvedie 3 HP a vy co si to prepocitavate po svojom,uvadzate 3,1HP. Mate k dispozicii ine merenia ako vyrobca motorov ?Mam pocit ze prave vy ste zodpovedny za tento prepocet v CR, inak by ste si to tak nezmyselne neobhajoval, lebo to nema logiku.Vyrobca 3 a vy 3,1. Pre vas neplati vyhlasenie o zhode s udajmi vyrobcu?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Leoš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82), 4.6.2007 0:21
Tak dovozce nejsem a ani nevlastním žádnou stránku na netu.
Nevím co máte proti výpočtu a proč jsem za něj odpovědný.
Přesto stále tvrdím že 2,3kw = 3,1HP. Tento výpočet je správný a uvádí ho Garland a spousta jiných prodejců na svých stránkách. Jestli se vám výkon zdá menší (nebo jiný), bylo by asi nejlepší stěžovat si přímo u nich. Co vy na to? Třeba se i něco dovíte.
Váš pocit o kterém píšete vám nezávidím.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.87 (?), 4.6.2007 7:09
Kde ste nabrali tych 2,3 kW, vyrobca uvadza 2,2 kW. Ako Kawasaki, tak aj Marunaka. Racte si to na oficialnych weboch vyrobcov pozriet. Predajcovia maju to co im  Garland  uvedie  k stroju.Takze este raz , v CR u Marunaky ma krovinorez s Kawasaki  48 ccm motorom vykon 2,3 kW/ 3,1 HP, kym u vyrobcu motoru Kawasaki a vyrobcu Marunaky ktory tento motor pouziva, je to oficialne uvedene ako vykon 2,2 kW/ 3 HP  . Nezda sa vam to divne?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 4.6.2007 7:53
Že by další pan pooh?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika