křovinořez



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 234.140 (?) 
4.6.2007 8:07

 Nie, isto nie,  iba je to zrejme stale ten isty jesitny, samostredny a tvrdohlavy Josef Novak, ktory si nepochybne mysli, ze LEN ON ma vzdy pravdu, a navaza sa aj do tych, ktori sa tejto priamej konfrontacie nezucastnili ...      ___pooh.

(P.S.: Netusim ci Kawasaki ma 3.0 kW alebo 3.1 kW, ani ma to v tomto okamihu az tak nezaujima, ale ak mate argumenty, pan Novak, uvedte tomu panovi, ktory ma na to iny nazor,  a neliecte si svoje mindraky na osobach, ktore vasej vzajomnej vymeny nazorov nezucastnuju.  )

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Leoš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82), 4.6.2007 10:01
Pane Poooh,
Trochu jste (jako vždy) střelil vedle. 4.243 nejsem já a nemohu za to že nejsem jediný kdo s vašimi příspěvky zcela někdy nesouhlasí. Tak nevím jak to s těmi mindráky je.

Pan 54.87
„Kde jsme ten výkon nabrali“ ?
Přišel od Marunaky z Japonska. V krabici která přijde od Marunaky z Japonska je originální návod kde Marunaka uvádí tento výkon.
A v čím je ta změna?
Evropská norma emisí se od normy v USA či Japonsku trochu liší a výkon je měřen při ještě zachování příslušné normy emisí. A to nehledě na to, že uvedené motory se mohou od sebe výrobně lišit.
Toto není můj výmysl, nebo mindrák, ale informace přímo od dovozce a nakonec si to každý může ověřit v originálním návodě.
Mimořádně vám tu nechám číslo na dovozce u kterého si to můžete ověřit. xxxxxxxxx  pro pana 54.87 +420xxxxxxxxx  Tyto čísla tu nechám pouze 24 hodin a doufám že toho nezneužijete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 218.93 (?), 4.6.2007 11:11
Zaujimave ze v UK je tiez 3hp, http://www.thegreenreaper.co.uk/ShowDetails.asp?id=473, pre nich asi maju iny originalny navod, alebo snad inu europsku normu. Zaujimave, ze aj v Dansku maju iny navod alebo normu - tiez 3hp, http://www.craftsman.dk/marunaka/index.htm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Leoš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82), 4.6.2007 13:20
Dal jsem vám možnosti jak si uvedené informace ověřit, že si je nikdo nevycucal z prstu. Nevím proč, ale zřejmě jste tak neudělal.
Mně to spíš připadá tak, že vás přímo žerou skutečnosti poměru výkon – váha – cena u tohoto stroje. Možná byste měl zaútočit na značku stroje který máte doma a která tento poměr nemá.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.6 (?), 5.6.2007 8:17
Na základě této diskuse to u mě vypadá na Marunaku TH34DX nebo Solo 133 B - mají téměř stejnou cenu, stejný motor, oba čtyřzub a strunovou hlavu, popruh na obě ramena. Můžete mi prosím někdo objektivně popsat rozdíly - celkovou kvalitu zpracování, kvalitu uložení hřídele, průměr vodící tyče, kvalitu úhlového převodu (u Marunaky se mi nezdála vůle - viz výše), úroveň vibrací, dostupnost servisů a ceny náhradních dílů, nějaké praktické zkušenosti apod. Díky moc za každý postřeh.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.102 (?), 23.5.2008 18:50

Dobrý den. To jste tak dobrý, že poznáte rozdíl 0,1 Hp a stojí Vám to za to osočování?  J.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.102 (?), 23.5.2008 18:57

Toto bylo pro pána 54.87, zařadilo mne to dolu, asi s tím neumím.  J.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.83 (?), 5.6.2007 21:50
Včera jsem se stal majitelem Marunaka 48. A mám dva problémy. Vystředění strunové hlavy na výstupní hřídeli má  vůli  tak 1mm a dochází k velkým vibracím celého stroje. I samotné uchycení , kdy se musí hlava rozebrat, poté část hlavy přitáhnout matkou, a potom vše znovu složit, mi nepřijde zrovna nejvhodnější. U Stihlu měla strunová hlava svůj závit a stačilo zaaretovat hřídel , našroubovat celou strunovou hlavu a jelo se --a bez vibrací--.
Druhý problém nastal při prvním doplňování paliva. Pravděpodobně při při utahování víčka nalévacího otvoru , se mi podařilo prstem ulomit  přívod paliva do karburátoru (plastová trubička prům. asi 3mm ), který je v těsné blízkosti víčka a není nijak chráněn. Příště si na to dám pozor, ale nedovedu si představit , že se na takovém stroji střídá více lidí , dělají v rukavicích a toto se jim nestane.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.30 (?), 12.6.2007 21:39
Mám dotázek: dnes jsem si kopuil Marunaku TH 48 DX PRO, hned jsem ho testnul a zarazilo mně ži při sekání cca 1 hodina motor začíná vynechávat (kolísat) můžete se někdo podělit o zkušenosti s tímto problémem děkuji, Luki
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 58.30 (?), 12.6.2007 21:46
a abych Vážení nezapomněl u tohoto stroje MARUNAKA 48TH nebyla v příslušenství strunová hlava (i když dodavatel v nabídce uvádí že je součástí výrobku), a český návod. Hlavu jsem si již objednal ale nemáte někdo tuchy kde by se nechal stáhnoud návod, děkuji Luki
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika