Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



host - 5.91 (?)
19.9.2008 20:32

Dobrý večer

Som zo Slovenska a tiež som vlastníkom tohto traktora. Už dlhší čas píšem na túto stránku. S TJ 6,5 som nadmieru spokojný.Používam ho na práce všetkého druhu. Tj 6,5 som kupoval v nie najlepšom stave, ale zopár opráv a všetko je v poriadku. problém mám akurát so spojkovou lamelou lebo z motora mi tečie olej priamo na ňu a prešmikuje mi. Tuto závadu sa však chystám odstrániť na budúci týždeň. A je tu ešte jeden problém zo štartovaním. V lete mi nakopuje traktor na prvú šupu, ale keď sa ochladí nemôžem ho nakopnúť, Chytí až na x-tú šupu.Prerobil som ho na elektrické žhavenie ale aj tak nechytá. Štartujem ho z teplovzdušnou pištoľou.

Ako štartuje Vaše TJ 6,5???

Keby trebalo poradiť stačí sa opýtať.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 235.12 (?), 19.9.2008 14:48, zobrazeno: 253439x

Vlastním frézu TJ 6,5. Teprve začínám s jejím používáním, mám ji krátce, tak bych rád získal zkušenosti o jejím používání od jiných majitelů. Jestli někdo zkušenosti má a to jaké-koli,  tak se ozvěte, děkuji. Luboš.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.91 (?), 19.9.2008 20:32

Dobrý večer

Som zo Slovenska a tiež som vlastníkom tohto traktora. Už dlhší čas píšem na túto stránku. S TJ 6,5 som nadmieru spokojný.Používam ho na práce všetkého druhu. Tj 6,5 som kupoval v nie najlepšom stave, ale zopár opráv a všetko je v poriadku. problém mám akurát so spojkovou lamelou lebo z motora mi tečie olej priamo na ňu a prešmikuje mi. Tuto závadu sa však chystám odstrániť na budúci týždeň. A je tu ešte jeden problém zo štartovaním. V lete mi nakopuje traktor na prvú šupu, ale keď sa ochladí nemôžem ho nakopnúť, Chytí až na x-tú šupu.Prerobil som ho na elektrické žhavenie ale aj tak nechytá. Štartujem ho z teplovzdušnou pištoľou.

Ako štartuje Vaše TJ 6,5???

Keby trebalo poradiť stačí sa opýtať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 123.68 (?), 19.9.2008 22:07

Mě nyní startuje také napoprvé, před startem vždy kápnu tak 3 ml mot.oleje pod hlavu, otvorem na doutnák, zašroubuji, rozhoupu motor a trhnu. Podle jednoho člověka, co mě také odepsal na email, tak tímto způsobem startuje i v -20 st.C, ale to já zkoušet nehodlám. S pozdravem Luboš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.217 (?), 20.9.2008 10:28

Aké náradie máte ku svojemu Tj 6,5? Ďakujem Michal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 123.68 (?), 20.9.2008 14:44

oboustranný pluh, brány, vlečku a tzv. babosed. Mám to na pěstování brambor a vození dřeva. K sekání trávy používám MF 70, je to lehčí a jde to rychle. Teprve s používáním začínám, tak ještě nemám takové zkušenosti, jak nějaké budu mít, dám vědět. Taky mám sekačku k TJ- čku, ale chybí mě díl, kterým se připojuje k náhonu, jinak je komplet, takže to nemám jak vyzkoušet, snad ho někde seženu. Ahoj Luboš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 29.191 (?), 20.9.2008 17:22

Ďakujem za radu so štartovaním ráno som ho skúšal apomáha to. Naskočil asi na piatu šupu. Ja mám ku svojemu TJ 6,5 tiež pluh obracák a veľa konských nástrojov.Koľko voltovú elektrickú výstroj má vaše tj 6,5? Ja som totiž svoj kupoval s rozbrakovanou elektronikou a chystám sa to dať do kopy ale dynamo mi nevyrába elektriku a nemám od toho žiaden manuál. Traktor som generálkoval tak ako veľký traktor.

Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 123.68 (?), 21.9.2008 20:58

Tak elektriku mám též vybrakovanou, jinak dle manulálu je to opatřené 12V. Luboš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.138 (?), 21.9.2008 21:50

Veľmi pekne ti ďakujem Ľuboš. Bol by som ti veľmi zaviazaný ak by si mi poslal tento manuál.Ja ho zháňam ako sa dá ale nemôžm ho zohnať. Keď ho budeš mocť poslať, pošli mi ho prosím na tento mail zarikova@spo.sk    Ďakujem Michal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.85 (?), 29.9.2008 18:51

Ahoj Ľuboš

Z ktorého roku je tvoja mašina?  Moja je z r 1968.           Pokúsim sa ti zaslať na toto fórum foto môjho stroja. Ak by si mal možnosť, mohol by si poslať obrázky tvojho TJ 6,5. Určite by sa potešili viacerý užívatelia tohto diskusného fóra.

S pozdravom Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 123.68 (?), 29.9.2008 21:35
Také je z roku 1968, foto udělám a pošlu. Teď vymýšlím jak udělat hrobkovací a proorávací radlici, jestli 2 nebo 1 radličku. Chci použít rám z pluhu a na něj připevnit rameno s radličkami. Rád bych viděl nějaké foto, kdo už to má. Snad se připojí i někdo další, ať dáme hlavy dohromady. Luboš
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika