Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 159.154 (?) 
21.2.2009 5:39

Zdravim. Ja som si ich nechal spravit z 30ky platne plochača

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 9.123 (?), 21.2.2009 15:29

Dobrý den nemá někdo z vás vyrobenou radlici na sníh?  Vydrží to ten závěs co je vepředu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.105 (?), 26.2.2009 17:57

Dobrý deň. Ten záves v predu by to mal vydržať veď bol na to stavaný. Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.70 (?), 1.3.2009 16:59

Dobrý den, jsem také majitelem frézy TJ 6,5. Radlici na sích mám a tuto mám uchycenu do předního závěsu. Ten to bez problémů vydrží.

     Pokud jsem četl ostatní přízpěvky tak nějvětší problém s touto frézou je ze startováním. Já jsem tento problém vyřešil tak že jsem fréze přidal startér ze Š 120 a žhavící svíčku. Teď není problém ji nastartovat v jakém koliv mrazu. Vláďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 40.193 (?), 8.3.2009 11:09

Dobrý den, bylo by možné na fórum vyvěsit několik fotografií a blíže popsat jak jste tam dal žhavící svíčku a zapojil ten startér. Je to zajímavý nápad, ale určite stávající závit a otvor na žhavící svíčku nepasuje.  Já mám na setrvačníku taky výstupek pro startér, ale odlitek je plný, v té době to holt nedělali. Vy jste to upravil, nebo vyměnil za jiný ks? Děkuji za radu Luboš Hampl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.229 (?), 23.3.2009 17:39

Zravim všetkych. Chlapi chcem sa vas opytat či mate niekto rotovator za tjčko. Bol by som zvedavy ako pracuje, lebo ja mam len na pfku ten perovy a ten pracuje velmi pekne ale tvrdu zeminu moc v laske nema a preto neviem či tjčkovy ma nože alebo alebo tiež pera a asi v jakej cene sa da zohnat. Zatial dik za odpovede Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 40.132 (?), 29.3.2009 21:13
Tak s rotavatorem jsem se zatím nesetkal, já mám pouze brány. Chtěl jsem se ale zeptat, zda někdo nemá zkušenost se startováním pomocí "el.zařízení". Zetory 25-tky měli vozík na starty. U TJčka jsem na to zatímn však nikde nenarazil, ale nemusel by to být špatný nápad. Přikládám pro orientaci foto z vozíku na ten Zetor 25. Luboš
Startovací zařízení
Startovací zařízení
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.31 (?), 30.3.2009 18:07

Mam niečo podobne. Startujem s tym pfku diezel. Mam tiež 3,5kw elektromotor na podvozku z furika a prevod klinakom z E-512 kombajna. Na pfke zapnem uzaverku, z boku pristavim el.motor, nasadim remen vyšponujem hranolkom a zapnem ho.Po naskočeni motora štartovaci motor trochu nazdvihnem za ručky podvozku čim sa uvolni remen a zoskoši z remenice na pfke. Takto to štartujem už par rokov a nemam stym problem. Podotykam že motor na pfke je tiež slavia 80 ale trochu vybehany a ma ešte spalovaciu komoru. Na tjčku som to chvalabohu ešte nemusel praktizovat a to som ho štartoval pasom pri -12stupnoch za použitia dutnaku a zatiahnutej spojke na prvu šupu. Ak je okolo 0 alebo trochu pod nepotrebujem ani dutnak v tom pripade mam iba zatiahnutu spojku aby som nemusel vydavat tolko sily na pretočenie motora a prevodovky nakolko je v prevodovke dost stuhnuty olej. Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.89 (?), 2.4.2009 22:12

Zdravím. Ja som na svoje TJ prerobil žhaviaci dútnak na žhaviacu sviečku. Dá sa povedať že ma k tomu dohnala núdza, lebo som mal na závite v hlave zdratý závit a dútnak tam predchadzajúci majitel vytesnil konopem.     Na hlave som prerezal nový závit, lebo starý sa už nedal zachrániť. Vysústružil som mosadzné puzdro a žhavič som použil s AVIE. Sadne tam ako uliaty, parádne to štartuje. Len treba dať pozor pri sústružení aby sa puzdro neurobilo príliš hlboké, lebo môže prísť žhavič do nepríjemneho kontaktu s piestom.  Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 37.74 (?), 5.4.2009 22:32
Dnes jsem vláčel zahradu pomocí 3 bran, posílám foto mého stroje s bránama. Šlo to super. Připojte i vy svá fota. Teď v létě startuji na první zatáhnutí. Ten el.startovací vozík už ale vyrábím, na podzim se bude jistě hodit.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika