Příspěvky uživatele - 123.68

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 11.11.2008
Je to Michale ŽT N 138-A, lištovka, která se zapojuje na náhon, tento jediný díl mě bohužel chybí, jinak ji mám komplet a rád bych ji zprovoznil. Díky každému za pomoc při schánění alespoň nákresu nebo kontaktu, kde ten díl sehnat, Luboš.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 7.11.2008
Nemá někdo z Vás majitelů TJ 6,5 také žací stroj, já ho mám, ale chybí k němu díl - náhon, nevím jak by měl vypadat, jinak je stroj komplet. Případně, kde jste sehnali nějaké chybějící součástky. Děkuji Luboš.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 12.10.2008
Musím potvrdit sílu, utáhne opravdu dost, tento týden jsem ji otestoval v lese na dříví. Startuji pomocí vstříknutého oleje(když je studený motor) pod hlavu a nedéle na 2-3 x zatáhnutí chytá spolehlivě. Ale měl bych dotaz, zda má někdo zkušenost i s... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 4.10.2008
Děkuji za příspěvky, s bramborami zatím zkušenost s tímto strojem nemám, teď si vyrábím držák na radličky k oborávaní a příští rok s tím chci zkusit pěstovat, určitě se pak ozvu do diskuse. Zatím s TJ-čkem spíše tahám vozík a vozím dřevo a stařinu.... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 29.9.2008
Také je z roku 1968, foto udělám a pošlu. Teď vymýšlím jak udělat hrobkovací a proorávací radlici, jestli 2 nebo 1 radličku. Chci použít rám z pluhu a na něj připevnit rameno s radličkami. Rád bych viděl nějaké foto, kdo už to má. Snad se připojí i... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 21.9.2008
Tak elektriku mám též vybrakovanou, jinak dle manulálu je to opatřené 12V. Luboš
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 20.9.2008
oboustranný pluh, brány, vlečku a tzv. babosed. Mám to na pěstování brambor a vození dřeva. K sekání trávy používám MF 70, je to lehčí a jde to rychle. Teprve s používáním začínám, tak ještě nemám takové zkušenosti, jak nějaké budu mít, dám... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 19.9.2008
Mě nyní startuje také napoprvé, před startem vždy kápnu tak 3 ml mot.oleje pod hlavu, otvorem na doutnák, zašroubuji, rozhoupu motor a trhnu. Podle jednoho člověka, co mě také odepsal na email, tak tímto způsobem startuje i v -20 st.C, ale to já... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika