Jakou sekačku do 10 000 Kč



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
4.6.2017 22:46

O technice určitě psát nebude. Ostatně ani toto nekonečné vlákno - vyjma prvních tří příspěvků - není ani tak o technice...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 4.6.2017 22:46

O technice určitě psát nebude. Ostatně ani toto nekonečné vlákno - vyjma prvních tří příspěvků - není ani tak o technice...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 196.41 (?), 4.6.2017 23:05

...je to odborna debata. Najvacsich odbornikov z CR a SR na cinske kopie motorov Honda...

Musi to byt strasne frustrujuce, ak sa nejaky odbornik venuje problematike desiatky rokov, je vo svete uznavany, kopu titulov k danej problematike a niekto si dovoli jeho odborne znalosti spochybnit...

a pritom cinsku napodobeninu motoru honda poznat uz podla ticheho zvuku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 41.206 (?), 5.6.2017 2:03
Nemyslete si, v Číně mají též odborníky a byli daleko před náma, když zde byl středověk, problém není ve výrobcích vyrobené pro světové značky, problém je v těch nepovedených kopiích, nebo v produkci pro spotřební Evropu.Protože už to není v levné pracovní síle, která pracovala za dolar/den nebo později dolar/hodinu, čínský podnik který se vyšvihl z ničeho a má na pokuty a daně, už musí hlídat ekologii, bezpečnost práce, výrobní postupy apod.,a v takovém se už buď nevyplatí vyrábět nebo se musí ušetřit jinde a zbývá nám materiál.Proto jsou stále levní, ale kvalita spadla na pomyslné dno.Není tajemstvím, že firmy které hnala do Číny levná pracovní síla, se vracejí zpět.Vybírat výrobek dle údajů vibrací apod.je dobrá volba, ale ty opravdu čínské neprojdou zkušebnou, aby se zjistily skutečné hodnoty, bývá to v návodu pojištěno podobnýma větama: určeno k občasnému použití, práce by neměla překročit 0,5 v kuse/denně.Kdo to prezentuje v jedné lajně s profi výrobky, to je laik.Samolepka profi neznamená PROFI!.Každý ať si koupí dle využití, kdo má 200m2 nebude kupovat stro za 25tis.,kdo má 2000m2 nebude kupovat stroj za 2,5tisíce a pokud ano, tak ten první na tom bude přeci jen líp, předimenzovaně,ale líp.Bohužel je to i obráceně a pak vznikají tyto nesoudné debaty.Východisko před dováženým odpadem by jsem viděl ve fúzi evropských značek ve stylu GGP-vyrábět většinu v Evropě v použitelné až supr kvalitě.Stize se to vyplatilo-má nejlepší ridery na trhu a těsně druhé místo v sekačkách za hondou, lze říci, že poslední TOP modely jsou velmi povedené(na nejvyšší model mám nalítáno od loňska 40tis.metrů, testuju dále, fakt dobrý).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 5.6.2017 7:01

41.206: ktoré firmy odchádzajú z číny? stihl tam výrazne expanduje a buduje priemyselný areál, rozširuje výrobu. minule tu písal niekto, že kúpil dolmar pílu a na štitku bolo, že je z číny... osobne mám pocit, že tie vyhlásené značky práve expandujú v číne a využívajú potenciál. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ppazda - (6) - 153.84 (?), 18.6.2017 15:20

Nechci zakladat nove tema tak se zeptam tady.Take chci sekacku do 10000kc.Muj vyber je bud Hecht 5484 SX 5 in 1 nebo Stiga Combi 48 S.Kterou by jste vzali, nebo mi doporucili jinou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
VASEK5 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (198) - 33.3 (?), 18.6.2017 16:20

 zalezi jak mate velkou plochu na seceni    ja jsem koupil letos ALKO 51.6.sp-b       jsem moc spokojen napechuje kos na maximum seceni je do18000 m2          cena11 000kc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ppazda - (6) - 153.84 (?), 18.6.2017 16:29

Ta je take dobra akorat uz ma zaber 51cm mam mensi zahradu tak spise koukam po 46-48cm

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
VASEK5 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (198) - 33.3 (?), 18.6.2017 16:40

ja bych sel do STIGY    je to znacka za dobrou cenu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.172 (?), 18.6.2017 23:34

2 roky mám HECHT 5484 SX, sekám s tím trávu na ploše 1600m2 (pozemek 2400m2) a neměnil bych.

Za tu dobu jsem nemusel nic seřizovat (pojezd, převodovku) a sekačka šlape, jako když jsem ji přivezl z obchodu. Nikde nic rozbité, uvolněné nebo snad rezavé.

Jedinný "problém", který může nastat je horší teplý start v případě starého nebo nekvalitního benzínu, čemuž se dá předejít. Takže tankuju kvalitní benzín a starty vždy na první zatáhnutí. Teplé i studené. Motor je krásně suchý, olej v něm vypadá i po vícero hodinách provozu čistě a neubývá.

Zrovna včera jsem o své volbě přemítal a stále jsem přesvědčen, že za ty peníze na trhu není lepší a vybavenější sekačka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 20.6.2017 18:35

Volil bych raději tu Stigu, která je kvalitní a má v případně nutnosti dostupné náhradní díly než řetězcovou kvalitu z Číny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika