Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc



host - 0.12 (?)
11.4.2015 13:36

Každý kdo vleze do Baumaxu nebo Bauhausu se může přesvědčit že tam Hecht není. Asi se Vám plete i více věcí, ne jen názvy. To platí i pro Max Bahru 5-6.3 jsem byl v Německu a není tam. Na tom nic špatného není vždyt Alko tam je, Bosch také. Je to možná tím, že naopak nechtějí být v každém obchodáku na rozdíl od Alka a Bosche. Marina je firma založená myslím v roce 1992 tako nástupnická firma po Sigmě kterou tehdejší majitel prodal Alku. Následně dlouho myslím až do roku 2002 vyráběla levné sekačky pro Alko Pokud pamatujete byly žluté. Hecht jak se i zde někde píše na trh přišel v roce 2008. Tedy asi to nebude Marina premiovou značkou Hechtu. Tedy myslíte, že píšete pravdu? Vertikutátor Marina, že je stejný jako SOLO? Když už sedíte u toho počítače a nejdete se podívat do prodejny tak se jej prohlédněte pořádně. Pokud tuším správně Solo vyráběla italská firma Sandri Garden. Opravdu jsou vzhledově tak daleko jako Mercedes a BMW či Škoda a Peugeout. To taky můžete říci že jsou podobný jako Britech a ted kdo koho kopíruje?:-))) Blbost každá továrna dělá jiný stroje Ano mají řidítka, šasi koš a 4 kola A tím jsou podobný:-)). Oficiální dealer byl asi pohádkář, pokud Vám takovýto nesmysl řekl. Možná podobný jako když tvrdíte že Hecht je v Baumaxu čí Bauhausu

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 129.156 (?), 10.4.2015 19:38

Hecht zaplavil evropské hobby markety typu Obi, Hornabach, Bau MAX,  v Německu ještě třeba Max Bahr apod., protože ho tyhle korporace koupí jako nejlevnější alternativu pro hobby uživatele kterých je na trhu nejvíc. Proto je také tak rozšířen. Známý co je žije v SRN mi sdělil, že ještě před 10 lety byly tyhle hobby supermarkety plné značek jako je Bosch, Husqvarna, MTD, Stiga apod Tyto značky byly vytlačeny právě cenou do specializovaných prodejen, protože korporátům jde hlavně o zisk, ne o kvalitu a reklamace jim tolik nevadí.

Pokud např. Al-Ko vyrábí převážnou většinu sekaček v Rakousku a Hecht je 99% Čína, zbytek možná Vietnam nebo Bangladéš, a dopravu typu DPP dle Incoterms jim zadotuje Čínská exportní agentura, tak se není co divit, že se tady Hechtu tak dobře daří. Navíc je tam neustálé podezření na bezlicenční kopie, atd. Tohle když se všechno sečtě, tak se není čemu divit,  že můžu najít Hecht třeba i za poloviční cenu oproti konkurenci.

Kolega tu psal o ručním rozmetadlu - toho bych se u Hechtu tolik nebál neboť jde o jednoduchý mechanický strojek a pokud v tom není nějaké to "kurvítko" v podobě kolečka z měkčeného plastu, tak to asi vydrží stejně jako konkurence, ale do větších akcí bych se u téhle značky asi taky nepouštěl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.12 (?), 10.4.2015 21:19

Vy jste někdy viděl Hecht v Baumaxu? Lžete, nikdy se tam neprodával to platí i pro Max Bahr. V OBI také není Projedte si jejich stránky. Něměcké zastoupení najdete na stránkách Hechtu. Naopak navštivte tyto obchody jsou plné Alka,  Bosche atd. Plácáte páté přes deváté bez jasných podložených argumentů. Hecht má vlastní patenty, průmyslové vzory do katalogu dává i jejich čísla takže jsou dohledatelné i z internetu. Situace je to podobná jako s Hyundaiem a Kiou Všichni na ně nadávají jako na šikmooký korejce a mám Kiu Sportage 4 roky 100´tis najeto a 0 poruch. Za to spousta mých známých má Passata symbol kvality. Naposled kámošovi upadlo za jízdy přední kolo. Je otázka, kupoval ho v bazaru, zda už to nemohlo být při koupi, ale jezdil s ním 3 roky, než se tak stalo a ani když píše ADAC o spolehlivosti tak Passat není nikdy na předních místech Přesto je drahý, každý ho chce, je to symbol kvality. Mimochodem ten poslední je podle mne dokonce hnusný. To raději 3 Hyundaie i40. Bohužel ani Hyundai dnes není levný a to platí i pro Hecht kde jsou ty časy kdy byl o 50-70% levnější než konkurence

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.12 (?), 10.4.2015 21:03

Pletete si placený I-test který platí Mountfield a nezávislý nezaplatitelný D-Test. Pokud by v i-testu prohrála Honda s Hechtem tak je pravníci roznesou na kopytech, ale pokud se toto stane v D-testu tak se nic nedělo. Mluvím o testu z 3/2013 Protože, to byl nezávislý test a nebyl ani prováděn v České republice. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 195.17 (?), 11.4.2015 15:09

Řeším stejný problém jako prvotní dotazovatel a nic jsem se nedozvěděl. Říkáte Honda nebo Stiga. Pokud se již rozhodnu pro konkrétní značku, chci vědět něco praktického: nikdy jsem neměl benzínovou sekačku, vždy jsem po trávníku tahal kabely. Když jsem již zvyklý na jednu rychlost, má cenu pídit se po benzínovém pojezdu s převodovkou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 10.4.2015 19:40

Klidně si kupte Hecht, pokud nechcete platit za nálepku s logem slavné firmy. Strojky totiž sjíždějí z jednoho pásu nějaké fabriky v Asii a na konci pásu tam lepí různé nápisy, případně to stříknou jinou barvou. Slušný je třebas Hecht 548 nebo podobná s trochu menšími koly. Najdete v katalogu. Těm breberům, kteří to pomlouvají nevěřte, oni nevědí co mluví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 36.42 (?), 10.4.2015 23:56
Pročetl jsem zkušenosti skutečných majitelů, co je chváleno u hechtu je moderní vzhled, ale na ten to nejezdí.Co je vyčítáno-slabé motory, které neodpovídají výkonu, praskající šnůry, nekvalitní plasty, vady pojezdu, časté návštěvy servisu během sezóny, dlouhé čekací doby na díly objednávané=to je spíše na zastoupení než vada výrobku.Až se to vychytá, tak to bude O.K... A co se týká prodeje-neviděl jsem to já v tescu nebo baumarktu?Pěkně líbivě červená se těžko přehlédne.Ale tím nikoho neodrazuji, jen jestli ten, kdo to doporučuje, to má taky doma :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 11.4.2015 7:33

Najdi rozdíl:



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.221 (?), 11.4.2015 8:38

Souhlasím s rozdílem, že I-Test a D-Test jsou naprosto rozdílné testy co se týče objektivnosti. Souhasím s Vámi i v oblasti aut, stačí se podívat, kdo pro tyhle automobilky dělá vstřikovače, serva apod. protože je to stručně řečeno "globalizace". Rovněž souhlasím s tím, že pro mnoho výrobků se dělají unifikovaná "střeva" a balí se to pak do jiného "obalu". Ale nesouhlasím s tím, že Hecht není v Max Bahru nebo Baumaxu/Bauhausu (tady se mi to přiznám se plete), neboť jsem jich v Německu dost navštívil a ten Hecht tam skutečně je, a dostal jsem tam k tomu i komentář od mého známého, který tam dlouhodobě žije. Takže nevím, proč bych si měl v tomto ohledu vymýšlet, to snad, že bych měl špatnou paměť, ale v tomto případě pochybuji.

Ještě pro objektivnost, aby snad ten Hecht nebyl pořád pod palbou kritiky - a prosím příznivce Hechtu když se budu plést, aby mě opravili - Hecht vyrábí také svou prémiovou značku pod označením Marina což údajně dosahuje evropského standardu i pro půjčovny, Např. vertikutátor Marina (číslo lze najít na Internetu) je kopie/derivát motorového Sola 518. Alespoň tak mi bylo sděleno oficiálním dealerem. Takže to co nyní přebírá Al-Ko od Sola již nějaký ten pátek sjíždí z linek v nějakém tom čínském kantonu. Cena je však také evropská, to se kluci v Číně naučili velice rychle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 0.12 (?), 11.4.2015 13:36

Každý kdo vleze do Baumaxu nebo Bauhausu se může přesvědčit že tam Hecht není. Asi se Vám plete i více věcí, ne jen názvy. To platí i pro Max Bahru 5-6.3 jsem byl v Německu a není tam. Na tom nic špatného není vždyt Alko tam je, Bosch také. Je to možná tím, že naopak nechtějí být v každém obchodáku na rozdíl od Alka a Bosche. Marina je firma založená myslím v roce 1992 tako nástupnická firma po Sigmě kterou tehdejší majitel prodal Alku. Následně dlouho myslím až do roku 2002 vyráběla levné sekačky pro Alko Pokud pamatujete byly žluté. Hecht jak se i zde někde píše na trh přišel v roce 2008. Tedy asi to nebude Marina premiovou značkou Hechtu. Tedy myslíte, že píšete pravdu? Vertikutátor Marina, že je stejný jako SOLO? Když už sedíte u toho počítače a nejdete se podívat do prodejny tak se jej prohlédněte pořádně. Pokud tuším správně Solo vyráběla italská firma Sandri Garden. Opravdu jsou vzhledově tak daleko jako Mercedes a BMW či Škoda a Peugeout. To taky můžete říci že jsou podobný jako Britech a ted kdo koho kopíruje?:-))) Blbost každá továrna dělá jiný stroje Ano mají řidítka, šasi koš a 4 kola A tím jsou podobný:-)). Oficiální dealer byl asi pohádkář, pokud Vám takovýto nesmysl řekl. Možná podobný jako když tvrdíte že Hecht je v Baumaxu čí Bauhausu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 105.167 (?), 11.4.2015 9:01
Našel jsem rozdíl kompresor a sekačka.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika