Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 217.74 (?)
19.8.2012 13:10
To jako chcete naznačit, že Mahle vyrábí pro OM válce a písty?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
            
host - 118.44 (?), 7.11.2011 18:52

No už jsem tu spoustu příspěvků napsal prostě zatím nemám důvod kupovat jiný křoviňák než O.M spolehlivé a nenáročné stroje i pro amatéry a méně náročné profesionály. Mám ho doma skoro 9 let a v zaměstnání více jak 10 a stále jede a je stále konkurenceschopný i novým strojům.Je mi jasné že se může vyskytnout závada ale to asi u každé značky né jen u O.M. ale právě proto se nedivím když mi někdo z amatérů řekne že u této značky měl problém.Právě proto že s těmito stroji sečou nárazově a nemají zkušenosti ze stářím směsi paliva atd.Kdyby měli více praxe a používali stroj pravidelně tak by se automaticky vyvarovali problémům se stářím směsi či neodborným namícháním paliva atd.Ale na to musí přijít každý sám že když velmi často po sobě zadře husqvarnu i stihl či oleo mac tak nebude chyba na straně pily ale někde mezi pilou a kmenem stromu.:-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 168.9 (?), 3.5.2013 18:16

Mám křovinořez Oleo-Mac 740T 6 let a seču všechny meze i vysokou trávu, keře a zatím žádný problém. I svíčku mám původní. Je sice dost těžký a po půl dne sečení z toho brní ruce. Dříve jsem měl profi Stihl a ten se tak netřásl. Mě se zdá, že křovinořez od Mountfieldu je asi nejlepší co se tam dá koupit. Jiné jejich výrobky nestojí za nic. Až na tu cenu. Tenkrát mě přišel na 17 000Kč. Jinak spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 233.189 (?), 15.5.2019 18:19

Jojo, tím to bude. Špatnej řetězsmiley.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 247.18 (?), 3.5.2013 10:52

Já mám křovák ECHO 420 a jsem s nim naprosto spokojen. Je dobrý i na náročnější použití. Oleomac neznám, nikdy jsem o této značce neslyšel.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.221 (?), 9.8.2012 17:41
Sundejte startování, vypněte zapalování a zkuste pootočit opatrně motorem, zároveň zkontrolujte startování, zda se správně navine a jde lehko.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.226 (?), 9.8.2012 17:59

to vypadá, že to bude zadřený. sundejte výfuk a koukněte na píst a válec

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 190.253 (?), 15.8.2012 4:13

Díky moc za radu, ikdyž jste mě nepotěšil. :o)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 186.102 (?), 19.8.2012 12:42

Ja poznám O.M.krovinorezy velmi presne.Servisujem ich už 8 rokov.Doporučujem všetkým nespokojencom aby si vždy pred prvým použitím poctivo prečítali návod na obsluhu a údžbu.Potom bude menej problémov.Velmi vela záleží na tom kto zo strojom pracuje a ako sa mu venuje.Hlavne miešaniu paliva z olejom.99 percent si obsluha zaviní sama.A čo sa týka kvality? Ano pri tolkých kusoch sa sem tam nejaká blbina najde.Len tak pre zaujímavosť pozrite kto vyrába válce do značkových krovinorezov a kto do O.M.Mám tu krovináky staré 11 r. a stále šlapú ako hodinky.Lenže ak je niekto lakomý dať nejaké peniaze za údržbu tak to tak aj potom vypadá.A ešte niečo, ked sa vám krovináky z Mountf. nepáčia tak ich tam nekupujte čo vás k tomu tlačí aby ste nakupovali???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 217.74 (?), 19.8.2012 13:10
To jako chcete naznačit, že Mahle vyrábí pro OM válce a písty?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 186.102 (?), 19.8.2012 19:51

Ešte raz.Všetky sú od jedného výrobcu.Iba inak signované.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika