Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No už jsem tu spoustu příspěvků napsal prostě zatím nemám důvod kupovat jiný křoviňák než O.M spolehlivé a nenáročné stroje i pro amatéry a méně náročné profesionály. Mám ho doma skoro 9 let a v zaměstnání více jak 10 a stále jede a je stále konkurenceschopný i novým strojům.Je mi jasné že se může vyskytnout závada ale to asi u každé značky né jen u O.M. ale právě proto se nedivím když mi někdo z amatérů řekne že u této značky měl problém.Právě proto že s těmito stroji sečou nárazově a nemají zkušenosti ze stářím směsi paliva atd.Kdyby měli více praxe a používali stroj pravidelně tak by se automaticky vyvarovali problémům se stářím směsi či neodborným namícháním paliva atd.Ale na to musí přijít každý sám že když velmi často po sobě zadře husqvarnu i stihl či oleo mac tak nebude chyba na straně pily ale někde mezi pilou a kmenem stromu.:-)))

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika