Příspěvky uživatele - 186.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez solo 154 - názory, 10.3.2013
No moc by som sa netešil.Všetky majú ložiská na klukovke osadené v plastových púzdrach.A je jedno či majú klukovú skrinu z plastu alebo z lahkej zliatiny.Presne toto platí aj o pílach.Viem čo píšem opravujem ich.Zabudnite na to a kupte si poriadny... celý příspěvek >
B&S Intek 13,5 HP - problém, 10.3.2013
Ahoj.Pošli mi prosím typové označenie motoru BS.Čiže Model, typ,kód.Malo by to byť vyrazené na veku ventilov.Kedže si toto neudal neviem presne o aký motor a radu ide.Podla toho pozriem do katalógu a potom ti poradím.Inak ak striela do sania tak sú... celý příspěvek >
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 20.8.2012
Nemáš pravdu, je to trochu inak - už stačilo dalej už N.C.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 19.8.2012
Ešte raz.Všetky sú od jedného výrobcu.Iba inak signované.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 19.8.2012
Ja poznám O.M.krovinorezy velmi presne.Servisujem ich už 8 rokov.Doporučujem všetkým nespokojencom aby si vždy pred prvým použitím poctivo prečítali návod na obsluhu a údžbu.Potom bude menej problémov.Velmi vela záleží na tom kto zo strojom pracuje a... celý příspěvek >
Zkusenosti s Homelite HBC 45SB, 29.6.2011
Súhlasím s Vami, osobne mam pilu Homelite F3314 a nato ze ju pouzivam ako hobby - proste raz za cas dat dole niaky strom a spracovat ho s nou niesu absolutne ziadne problemy-sviecka filter je tam od vyroby cize cca 7-8 rokov a chyta na dva razi -... celý příspěvek >
Náhradné diely pre F 3040 Homelite, 28.5.2011
gumicky sa lubili zlomit - nahradil som ich tmelom, ale ten piest a vybrus budu K.O. - menit to nema asi zmysel - kolko ta vysli diely?
Náhradné diely pre F 3040 Homelite, 23.5.2011
Co si mal s motorom? Ja mam problem s motorom -potom co sa zadrel - netusim preco - v zime sa mu nieco stalo - tak som ho niako sprevadzkoval - kompresiu ma setko len nechce nastartovat mrcha jedna -s sviecka nova, iskru hadze, palivo ide (bez... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 27.5.2009
TDL484TR?Tak tento stroj je jedným z najvydarenejším na našom trhu.Tento stroj dôverne poznám 5 rokov.Môžem povedať len toto ak sa trochu o neho staráte odvdačí sa vám.A čo sa týka hore spomínaných závad na kosačkách.Ak vám prehrdzavie šasí je to... celý příspěvek >
Zadřená OleoMac 952, 27.5.2009
No problem môže byť aj v tom že mohol vypadnúť poistný kolík piestneho krúžku.Ak to doma rozoberieš tak je jasné že sa záruky nedovoláš.Myslím si že bez poškodenia válca to von nedostaneš ak je to riadne poškrábané.Pokial je tam zablokovaný úlomok z... celý příspěvek >
Kosačka, montáž ručného plynu, 24.2.2008
Po prečítaní článkov mi nedalo aby som nenapísal. Je zrejmé že niektorí tzv. odborníci na sekanie čo tu písali nemajú ani paru o tom. Napríklad ten posledný predo mnou. Iný píšete velmi správne. Motor Kawasaki je nastavený zátažovým regulátorom na na... celý příspěvek >
Ridery a traktůrky z Mountfieldu - názory?, 18.2.2008
No vprvom rade si treba uvedomiť na akú velkú plochu ho chceme. Som za to že moc premakaný rider je poruchovejší. Napr: magnetická spojka, el. vysýpanie koša, hydro prevodovka. Tieto všetky veci pri prípadnej oprave sú velmi drahé. Naproti tomu bežné... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorovým rosičem, 18.2.2008
Výmeny sviečok nie sú riešením. Treba stroj normálne zahriat prácou a ked zhasne treba okamžite skúsiť či zapalovanie dáva iskru. Ak nie tak je chyba v zapalovaní. Je to zaliate zariadenie s ktorým sa nič spraviť nedá. Treba ho ale skontrolovať či na... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 16.2.2008
Opravujem údaj v poslednom príspevku. Napísal som:S priloženým klúčom utiahne priemerný chlap skrutky na 22kN. Chybička se vloudí. Samozrejme správny údaj je 22N.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 15.2.2008
Tak ako to tu čítam tak zistujem že pily OM sú na nič.Další píše že sú super.No pravda je niekde uprostred.Tak ako tu bolo písané.Vždy si treba uvedomiť pri kúpe na akú prácu a množstvo dreva ju bude potrebovať.Môj kamarát robí mechanika v STHILe.Tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika