Husqvarna Automower 305 automatická sekačka



host - 126.180 (?)
4.6.2012 12:59

Ja mam tak Automower 230 ACX a musim rict, ze vubec nelituju. Na druhou stranu model do 500m2 bych si urcite nekoupil. Je to dost mala plocha aby si ji clovek posekal sam. Ja jsme si koupil 230 hlavne kvuli tomu, ze uz jsem nevedel co s posekanou travou. Komposter mi uz nestihal tak jsem se to rozhodl vyresit touhle sekackou. Problem s travou vyresen, usetreny cas taky takze spokojenost.

Jinak nekde jsem cetl, ze se liddi boji, ze jim nekdo sekacku ukradne. Tak Husquarna pridava certifikat, ze kdyz vam ji nekdo do roka ukradne, dostanete zdarma novou sekacku.

Osobne si myslim, ze se tyhle sekacky moc nekradou. Normalni zlodej by nevedel co s ni a na objednavku ji krast nebude. Ten kdo se o ni trochu zajima tak vi, ze sekacka je bez znalosti PIN k nicemu. Pri ztrate PIN ji posilaji na odblokovani do Svedska jelikoz jen tam ji umi odblokovat. K tomu si vyzadaji vsechny doklady o koupi.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Marek p - (13) - 164.23 (?), 23.5.2011 23:44, zobrazeno: 10031x

Ma nekdo s touto sekackou zkusenosti?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 24.30 (?), 28.5.2011 18:23

Obávám se že je příliš nová na zkušenosti. Podle toho co o ní dovozce Hsq česko říká a pumpuje do hlav prodejců by to měla být bomba

rozhodně lepší a bezpečnější než levnější čínské atrapy za o trochu méně peněz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 109.44 (?), 31.5.2011 16:05

Nemám praktické skúsenosti s touto novinkou, ale už druhú sezónu používam Automower 230 AC /model na 3000m2/. A 305 je novinkou preto, lebo na rozdiel od predchádzajúceho modelu /do 500m2/ dokáže pracovať v automatickom režime ako ostatné vyššie modely. T.j. sám sa vracia do nabíjacej stanice a vychádza z nej - to pôvodný model nevedel.Má teda prakticky rovnaké funkcie ako vyššie modely.Čo sa týka komfortu kosenia, kvality kosenia ja som veĺmi spokojný. Hlavné je, že mám pokosené stále, bez roboty a nemusím sa otravovať s pokosenou trávou. Osobne si myslím že A 305 je príliš drahý lebo 500 m2 pokosiť kosačkou s pohonom je prechádzka a tie stoja oveĺa menej.  Iná vec sú vyššie modely, ktorých cena je porovnateĺná so záhradnými traktormi. To bol aj dôvod prečo som sa 10 rokoch kosenia s traktorom MTD rozhodol nekupovať nový traktor ale Automower. A svoje rozhodnutie neĺutujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 126.180 (?), 4.6.2012 12:59

Ja mam tak Automower 230 ACX a musim rict, ze vubec nelituju. Na druhou stranu model do 500m2 bych si urcite nekoupil. Je to dost mala plocha aby si ji clovek posekal sam. Ja jsme si koupil 230 hlavne kvuli tomu, ze uz jsem nevedel co s posekanou travou. Komposter mi uz nestihal tak jsem se to rozhodl vyresit touhle sekackou. Problem s travou vyresen, usetreny cas taky takze spokojenost.

Jinak nekde jsem cetl, ze se liddi boji, ze jim nekdo sekacku ukradne. Tak Husquarna pridava certifikat, ze kdyz vam ji nekdo do roka ukradne, dostanete zdarma novou sekacku.

Osobne si myslim, ze se tyhle sekacky moc nekradou. Normalni zlodej by nevedel co s ni a na objednavku ji krast nebude. Ten kdo se o ni trochu zajima tak vi, ze sekacka je bez znalosti PIN k nicemu. Pri ztrate PIN ji posilaji na odblokovani do Svedska jelikoz jen tam ji umi odblokovat. K tomu si vyzadaji vsechny doklady o koupi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.56 (?), 6.6.2012 17:24

Husqvarna Automoower 305 je právě na plochy kolem 500m2. Nemá některé chytré funkce vyšších modelů, které na 500m2 snad ani není potřeba. Má LiOnku baterku což je krok kupředu. Co sem zjišťoval tak má sekací výkon cca 70m2/hod takže to není žádný dravec co si těch pětset metrů poseká za hodinku.

S pinem se to má tak že se z Prahy od dovozce odešle do Švédska požadavek na kód kterým se sekačka odblokuje. Nepošlou ho tam jen tak že jim někdo zavolá a i švédi si ověřují výrobní číslo v celosvětové databázi jestli není sekačka kradená. A i tak, komu by k čemu byla samotná bez nabíjecího doku, ohraničující kabeláže...?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika