Příspěvky uživatele - Marek p

Husqvarna Automower 305 automatická sekačka, 23.5.2011
Ma nekdo s touto sekackou zkusenosti?
Benzínový vertikutátor, 19.9.2010
Poradi nejaky do 20 000kc at nekoupim blbe.
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 4.8.2010
Dobry den ted po zkusenosti bych sekacku koupil jen stim ROTOSTOPEM umožňujícím vypnutí rotace žací čepele bez nutnosti vypnutí motoru je to pohoda nemusite furt startovat. Kdyz je teren trochu nerovnej sekacka je podle me zatizena moc na zadni kola... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 1.8.2010
Jen jeste dodam jedno minus oproti sekačka Husqvarna LC 48 VE se tato podle me hur cisti jak ten plastovy skelet ma same prepazky ne v sekacim prostoru ale vsude okolo. V sekacim prostoru to jeste docela jde. Nechapu proc kolecka maji zevnitr... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 1.8.2010
Ano to je ona sice jsem mel strop 21 tis ale nakonec jsem rek ze muzu setrit na necem jinem a ne kazdy tyden litovat ze jsem ji nevzal. Je to delo 6.5K 11kroutak. Zkousel jsem vcera sekat trava mela 10-20cm cast zahrady jsem pokropil a za hodku jsem... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 31.7.2010
Tak jsem zjistoval kde tu sekacku maji meli posledni kus na Jarove v Praze. Tak jsem se tam byl podivat.  A po debate s prodejcem jsem se rozhodl ze stema kolecky nevezmu i kdyz jsem byl pomalu rozhodlej libi se mi jedna ale cena 32 je uz az moc... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 30.7.2010
Takze kdyz to schrnu.  Nebudou mi vadit otaceci kolecka nepotrebuju mulcovani hlavne zber do kose do zadniho vyhozu a mit plastovy kos kterou byste vzal?
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 29.7.2010
Nechci se hadat ale kdyz by se sekala sucha trava tak je to uzasna sekacka stim dokoupenim nozem. Kdyz sekam travu treba 3dny po desti nebo staci kdyz je vlhka tak je konec ucpe se tunel. Pak jste tak nastvany ze byste ji dali i za odvoz. Protoze... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku s otočnými předními kolečky?, 29.7.2010
Taky smekam asi to zabralo hodne casu si vybrat tu spravnou sekacku mam ted podobny problem vlastnim Husqvarna Lc 48 Ve po rocnim sekani zjistuju se standartni nuz je jen na mulcovani a zadny prodejce nerek ze si musim koupit jinu nuz navíc to ani... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 29.6.2010
Dobry den jake jsou zkusenosti s timto pripravkem K-Othrine 25 SC?
Husqarna LC 48V, 16.5.2010
Psal jsem do jineho fora :Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti  Orig je tam blbej nuz je jen na mulcovani. Vetsina prodejed HQ o tom ani nevi.
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 16.5.2010
Ten nuz je orig HQ Staci zavolat do pruhonic do toho kramu a rict ze vam to ucpava tubus oni vam prodaji tento nuz je orig. Na dokladu je jen napsano nuz zaci.
Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti, 13.5.2010 Obsahuje fotku
Tak jen postreh pro vsechny majitele LC 48 VE nebo normalni. Mam tuto sekacku taky se mi naplni kos do pulky a ucpe se tubus a koncim. Byl jsem odhodlan se ji zbavit uz me to stvalo. Koupil jsem ji v AZ centrumu v Kunraticich. Prodavac byl moc... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika