homelite 200 - výbrus a píst



J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?)
21.8.2008 17:07

Já jsem se nesetkal s tím, že bych nechal nějak opravovat poškozený, nebo vyběhaný válec. Pokud to někdo dělá, tak předpokládám na typyzované písty. Je další možnost si nechat vyrobit i píst na míru, ale musíte vědět míry, nebo dodat starý píst a válec. Jinak je běžná praxe, že se mění většinou písty, které jsou měkčí a poškodí se a teplotou a třením se nanesou částečně na válec. Záleží, jak se zadaří, někdy praskne i pístní kroužek, který udělá rýhy ve válci. Potom je to již dle stavu. Nový válec i píst bych nedával na starou klikovku, neboť zvýšené tlaky mohou a většinou to tak je zhatí celou investici - opravu. Potom se zadření opakuje, jak se vysype spodní ojniční oko -znaky - drobné tečky na pístu a zase záleží kdy se to stane. Ovšem celková investice je k ničemu.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
rocenj - (1), 14.4.2007 20:21, zobrazeno: 12281x
nevite kde dělaji výbrus a  píst? na motorovou pilu homelit ,15 let  stara
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 0.190 (?), 15.4.2007 6:43
Dobrý den.

Všechny možné i nemožné výbrusy dělala brusírna válců Domažlice.

Zkuste kontaktovat na této adrese.

http://www.radex.unas.cz/index.html

Třeba Vás odkáží jinam, kdyby to sami nedělali.

VV
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.19 (?), 21.8.2008 16:32

No jo, ale co s pístem k válci po výbrusu?

Já jsem měl taky na výbrus křovinořez HQ235R. Píst potřeboval vybrousit ale v servisním středisku mi řekli že to nejde. Že se válec prodává s pístem a na vybroušené válce se nedodává píst.

Tak jak je to? Píšete že výbrusy dělají možné i nemožné ale jak řeší píst? řešitelné? Je to Tahle informace se každému může hodit ani neví kdy. Nikdy nevíte kdy zapomenete do benzínu nalít olej i když stávat by se to nemělo.

HQ235

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 21.8.2008 17:07

Já jsem se nesetkal s tím, že bych nechal nějak opravovat poškozený, nebo vyběhaný válec. Pokud to někdo dělá, tak předpokládám na typyzované písty. Je další možnost si nechat vyrobit i píst na míru, ale musíte vědět míry, nebo dodat starý píst a válec. Jinak je běžná praxe, že se mění většinou písty, které jsou měkčí a poškodí se a teplotou a třením se nanesou částečně na válec. Záleží, jak se zadaří, někdy praskne i pístní kroužek, který udělá rýhy ve válci. Potom je to již dle stavu. Nový válec i píst bych nedával na starou klikovku, neboť zvýšené tlaky mohou a většinou to tak je zhatí celou investici - opravu. Potom se zadření opakuje, jak se vysype spodní ojniční oko -znaky - drobné tečky na pístu a zase záleží kdy se to stane. Ovšem celková investice je k ničemu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika