Příspěvky uživatele - 132.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palivo aspen, 6.12.2008
To je pro vás fakt takový problém jedenkrát za uherský měsíc přes zimu vaši sekačku nastartovat a zahřát na pracovní teplotu? Normálně. Na podzim sekačku odstavím, občas nastartuji tak co 6 týdnů a na jaře až začne růst první tráva nádrž dojezdím.... celý příspěvek >
Jed Akátu, 6.12.2008
především po píchnutí trnem je třeba jít k doktorovi zkontrolovat protitetanové očkování. Tetanus je smrtelný a neléčitelný. Očkován proti tetanu by měl být každý. Zánět: měla by pomoci Framykoin mast. Při kontrole protitetanového očkování je možno... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 8.9.2008
Předpokládám že pro dřevo jezdíš autem do lesa anebo používáš nějaký ten traktůrek. Všechno to má akumulátor. Takže aku pilu, měnič, nabíječku snad nějaký ten rezervní aku navíc ať můžeš pracovat a současně nabíjet aku a víc nepotřebuješ. Pokud... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 5.9.2008
OK. Já bych to praktikoval tak, že bych vozil s sebou obě pily. Na větší kácení a porcování Husqarnu 257 a aku pilu na občas něco ufiknutí, nějakou tu stromovou chirurgii a tak podobně. Nějakých osm řezů na akumulátor je však málo. Tohle by se muselo... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 4.9.2008
Tak to nevím co znamená prodloužit pila tak, že baterie jsou na konci nástavce???   Jeden postřeh ale mám. Právě jsem si povšimnul jedné věci. Pila DolmarAS1212LGE, 12V DÉLKA LIŠTY 11,5 cm cena 9990 Kč a naproti tomu pila WS 18V, délka... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 4.9.2008
No právě proto řeším ty akumulátory. Kdyby měly instalaci 12V bylo by to usnadněno ale 18V instalace vyžaduje další basmeck. Akumulátor bude slabýmčlánkem taky u toho Dolmaru. Chtělo by to možnost záložního připojení k autobaterii anebo možnost... celý příspěvek >
Díky, 3.9.2008
Opravdu hodnotný příspěvek, který řeší mnoho věcí ale taky je z něj zřejmé, že to není fakt tak snadné aby si zahrádkáři masově měřívali po kuchyních koncentrace C vitamínu.  Na druhé straně však ukazuje jak na to pokud se tím chce někdo... celý příspěvek >
Levná aku řetězová pila, 3.9.2008
Aku řetězová pila od TV PRODUCTS. Cena 1990 Kč proti srovnatelné pile Dolmar je značný rozdíl. Co mi vadí je její 18V instalace proti Dolmar AS1212 LGE 12V instalaci. 18V přinese problém při nabíjení akumulátorů v terénu.12V umožní nabíjení... celý příspěvek >
lehká pila, 30.8.2008
No jo ale když si koupím PS 350 o váze 4,7 kg, tak to si mohu zrovna ponechat tu Husqarnu 257 a nekupovat nic. Ta váží kolem 5,5 kg, tak to už takový velký rozdíl není A Dolmar 3410 má sice 3,9 kg hmotnost ale já jsem chtěl koupit když už... celý příspěvek >
lehká pila, 30.8.2008
Každé tvrzení žádá zdůvodnění. Proč se s Dolmar 221 TH nemohou kácet menší stromy anebo odvětvovat, případně zkracovat dřevo na uskladnění ve hranách? HQ257
lehká pila, 30.8.2008
Jaký je váš názor na pilu Dolmar 221 TH? 2,5 kg hmotnosti ji řadí mezi nejlehčí pily na trhu vůbec. Nevýhodou je její vyšší cena u prodejce s kterým jsem mluvil 11790 Kč ale říkal že si zákazníci chválí její snadnou práci s ní. Takže si myslím, že ji... celý příspěvek >
lehká pila, 21.8.2008
Proč tuto pilu neužívat na lehké práce? Kouknul jsem se na internetu na popis a foto Dolmar PS-3410 To je ono. Kdybych neměl Dolmar servis tolik z ruky , tak bych uvažoval o koupi. Na těžkou práci mám HQ257 a na lehkou práci bych chtěl nějakou... celý příspěvek >
Co se starým benzínem do 2T motorů, 21.8.2008
Taky to neřeším. Motocykl ani Trabant nemám. Auto mám na naftu. Pilu mám HQ257 a křoviňák HQ 325RD, který mám první rok. Pilou řežu na podzim a v zimě. V době vegetace ne. Až bude zase podzim tak snad nastartuji protože v dřívějších letech jsem... celý příspěvek >
homelite 200 - výbrus a píst, 21.8.2008
No jo, ale co s pístem k válci po výbrusu? Já jsem měl taky na výbrus křovinořez HQ235R. Píst potřeboval vybrousit ale v servisním středisku mi řekli že to nejde. Že se válec prodává s pístem a na vybroušené válce se nedodává píst. Tak jak je to?... celý příspěvek >
lehká pila, 20.8.2008
Já bych se Vás chtěl zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s lehkou pilou s horním úchopem typu Stihl MS 192 T anebo Husqarna 334 T. Jak se s tím pracuje a zdali s tím lze dělat též v prořezávce. Mám pilu Husqarna 257 ale je to pila spíš na těžbu.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika