homelite 200 - výbrus a píst



rocenj - (1) 
14.4.2007 20:21, zobrazeno: 12273x
nevite kde dělaji výbrus a  píst? na motorovou pilu homelit ,15 let  stara
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 0.190 (?), 15.4.2007 6:43
Dobrý den.

Všechny možné i nemožné výbrusy dělala brusírna válců Domažlice.

Zkuste kontaktovat na této adrese.

http://www.radex.unas.cz/index.html

Třeba Vás odkáží jinam, kdyby to sami nedělali.

VV
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.19 (?), 21.8.2008 16:32

No jo, ale co s pístem k válci po výbrusu?

Já jsem měl taky na výbrus křovinořez HQ235R. Píst potřeboval vybrousit ale v servisním středisku mi řekli že to nejde. Že se válec prodává s pístem a na vybroušené válce se nedodává píst.

Tak jak je to? Píšete že výbrusy dělají možné i nemožné ale jak řeší píst? řešitelné? Je to Tahle informace se každému může hodit ani neví kdy. Nikdy nevíte kdy zapomenete do benzínu nalít olej i když stávat by se to nemělo.

HQ235

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 21.8.2008 17:07

Já jsem se nesetkal s tím, že bych nechal nějak opravovat poškozený, nebo vyběhaný válec. Pokud to někdo dělá, tak předpokládám na typyzované písty. Je další možnost si nechat vyrobit i píst na míru, ale musíte vědět míry, nebo dodat starý píst a válec. Jinak je běžná praxe, že se mění většinou písty, které jsou měkčí a poškodí se a teplotou a třením se nanesou částečně na válec. Záleží, jak se zadaří, někdy praskne i pístní kroužek, který udělá rýhy ve válci. Potom je to již dle stavu. Nový válec i píst bych nedával na starou klikovku, neboť zvýšené tlaky mohou a většinou to tak je zhatí celou investici - opravu. Potom se zadření opakuje, jak se vysype spodní ojniční oko -znaky - drobné tečky na pístu a zase záleží kdy se to stane. Ovšem celková investice je k ničemu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika