Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák



host - 223.69 (?)
7.7.2019 11:08

Pak tam musí být i nějaká vložená gumová podložka -  ventilek, právě aby benzín netekl ven, když s tím člověk při sekání mele, nebo to třeba nakloní.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 233.61 (?), 3.7.2019 22:20, zobrazeno: 5294x


Potřeboval bych radu, tento křovinořez startuje. Jak přidám plyn začíná strácet otáčky až se přestane točit. Vše jsem rozebral vyčistil. Membrána se zdá dobrá, vyměnil hadičku paliva, palivový filtr je průchdný. Když ošroubuji víčko nádrže jsou otáčky v pořádku, benzín se ale tlačí ven. Ten ventilek ve víčku jsem táké vyměnil.  Již si nevím rady a sousedku mám dost vzteklou... to víte hranice pozemků. Děkuji za každou radu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 148.10 (?), 4.7.2019 19:19

A svíčka byla vyměněna za novou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 223.69 (?), 5.7.2019 12:23

"Když ošroubuji víčko nádrže jsou otáčky v pořádku, benzín se ale tlačí ven"

Můžete to prosím líp popsat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 233.61 (?), 6.7.2019 16:19

Když je víčko uzavřené, otáčky jsou poloviční a při přidávání plynu se až hřídel zastaví. Pokud celé víčko odšroubuji a přidávám plyn otáčky jsou uplně v pořádku-točí se naplno jako dříve. Benzín v ndržce se ale tlačí dírou po víčku ven z nádrže. Když vyndám ten vetilek z víčka podtlaku. Je to to samý jako s uzavřeným víčkem. Pokusím se ještě vyčistit výfuk. Bude to nějaká blbost, ale nevím jaká.
 Ano a svíčka je tam jiná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.5 (?), 6.7.2019 22:33

Zdravím, nevím jak to víčko nádrže u vašeho stroje vypadá, ale z toho co popisujete usuzuji, že otvor ve víčku je ucpaný. Zkontrolujete také zda případně těsnění víčka po našroubování ten otvor nezakryje. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.69 (?), 7.7.2019 9:10

Umím si představit, že pokud je nádrž zavřená a je v ní nějakou chybou podtlak, že motor nemá bezín a chcípne. Ale jak se může benzín tlačit z nádrže ven? To jako přibývá? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.69 (?), 7.7.2019 9:17

A chyba bude v tom víčku, když bez něj to jede normálně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.10 (?), 7.7.2019 10:04

Na víčku bývá malinký otvor, tak podltak tam může být jedině když by otvor byl ucpaný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 223.69 (?), 7.7.2019 11:08

Pak tam musí být i nějaká vložená gumová podložka -  ventilek, právě aby benzín netekl ven, když s tím člověk při sekání mele, nebo to třeba nakloní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 233.61 (?), 7.7.2019 23:56

Zatím sem si cvičně udělal zborku a rozborku karbecu již po druhé. Víčko jsem již popisoval je tam vetil, ten jsem měnil za nový, výsledek je pořád stejný. Chytá na první škubnutítí, jde do otáček a po přidání plynu se udusí ne uplně ale přestane se točit. Když otevřu nádrž šlape normálně. Víčko jsem profukoval pusou, je průchozí. Ten benzín se tlačí opravdu ven.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika