Příspěvky uživatele - 233.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 7.7.2019
Zatím sem si cvičně udělal zborku a rozborku karbecu již po druhé. Víčko jsem již popisoval je tam vetil, ten jsem měnil za nový, výsledek je pořád stejný. Chytá na první škubnutítí, jde do otáček a po přidání plynu se udusí ne uplně ale přestane se... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 6.7.2019
Když je víčko uzavřené, otáčky jsou poloviční a při přidávání plynu se až hřídel zastaví. Pokud celé víčko odšroubuji a přidávám plyn otáčky jsou uplně v pořádku-točí se naplno jako dříve. Benzín v ndržce se ale tlačí dírou po víčku ven z nádrže.... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 3.7.2019
Potřeboval bych radu, tento křovinořez startuje. Jak přidám plyn začíná strácet otáčky až se přestane točit. Vše jsem rozebral vyčistil. Membrána se zdá dobrá, vyměnil hadičku paliva, palivový filtr je průchdný. Když ošroubuji víčko nádrže jsou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika