Příspěvky uživatele - 148.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 1.8.2020
Tak takhle asi bude protože jednou se to nastartuje na první zátah a podruhý vůbec, po dlouhý dřině se probudí až když není v nádržce benzin ale jen v hadičce, po nalití benzinu se opět nenastartuje když nemá svůj den.Jindy je zase úplně jedno kolik... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 1.8.2020
Tak můżete mít vadný kusy jak jsem psal ale mohl být špatně dotažený, když jsem si koupil první křovinořez tak byl špatně dotažený celý, byl špatně seřízený a brzy jsem ho vyhodil kupovaný tenkrát v tv product, taky jsem toho kupu litoval.Pak jsem... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 31.7.2020
Tak já mám křovinořez Hecht už 9 rokem a kromě benzinových hadiček a svíčky je vše originál, žádný špatný karbec, je jedno jestli je studený nebo horký, stále maká stejně.A minulý rok jsem si kupoval pilu jednoručku taky Hecht a taky zatím žádné... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 26.7.2020
V pořádku.Baterie by měla být chráněná proti přílišnému vybití tak, že při určité nízké kapacitě se při jízdě automaticky odpojí od motoru a uż dále nepomáhá při šlapáni a tím se baterie neničí.Alespoň tak to mám já na kole 4.rokem.Sice už není ve... celý příspěvek >
Aku zahradna technika, 26.7.2020
Hlavně si hlídejte nosnost kola, přetíženi kola se může časem vymstít v podobě výměny převodů které jsou umělé, přinejhorším celého motoru i s kolem.
Křovinořez fieldmann - už si nevím rady, 11.6.2020
A co vám nefunguje, pumpička nejde stlačit nebo jde ale nejde tam palivo?
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 7.7.2019
Na víčku bývá malinký otvor, tak podltak tam může být jedině když by otvor byl ucpaný.
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 4.7.2019
A svíčka byla vyměněna za novou?
Pila za chodu chcípla a nestartuje, 31.3.2019
Tak to ji dejte do servisu, pokud je po záruce, neż se s tím trápit.
Pila za chodu chcípla a nestartuje, 24.3.2019
Svíčku jste dal novou?Ikdyž hází jiskru tak venku a ne v dekompresi.Taková situace se mi stala taky u hechtu ale u křovinořezu.Dal jsem novou svíčku a pokračoval jsem dál.
Kouř od lišty, 30.12.2018
Na uzení se používá dřevo v celku.A ne piliny nasáklým olejem který se spolehlivě dostane i na uzený výrobek v nezdravé podobě.
Kouř od lišty, 30.12.2018
Řepkový olej se může používat ale před ukončení řezání se musí nalít olej k tomu určený a projet to tím aby se to nezalepilo.,pak není problém.
Zmena pomeru olej: benzin, 12.10.2018
Styl "vrků"je přece blbost.Kromě opotřebení stroje taky větší spotřeba paliva, když to jede od nuly do maxima.Seču podle výšky a hustoty trávy, nasadím otáčky, podle potřeby přidám a zase uberu.Nechápu v které náramě chytré hlavě se zrodil vrksečecí... celý příspěvek >
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 7.5.2018
Hranatá struna je ideální, šetří stroj i benzin když se nemusí vytáčet tolik jako u kulaté struny.Když přijdu do frcu tak se koukám i po struně a mají jen kulatou a tu nekupuji.
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 4.5.2018
A taky jde kromě bezpečnosti o životnost stroje který není na lanka konstruován.Používat něco jiného než doporučí výrobce je minimálně hazard o poškození stroje a v nehorším i zdraví.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika