El. centrála, diskuze, výkon, typ....



host - 35.203 (?)
29.8.2012 22:24

Nedávno jsem řešil problém potřeby centrály. Tady všechno buď šíleně drahé, nebo naprosté braky. Jelikož to mám kousek do Rakouska, zajel jsem tedy tam. Tato 3kw, s regulací otáček, s držadlem a pojezdovými koly a ukazatelem paliva, vč. tříleté záruky. 5000kč.Je to benzín, čtyřtak OHV. Běželo mi to půl dne a spotřeba skoro žádná. Nádrž na 15litrů a nevzalo to ani půlku. Běží naprosto potichoučku, jedním slovem, za málo peněz, hodně muziky. Chytá to napoprvé a řemeslné zpracování 1A. Koukal jsem na centrály, které se prodávají pod různým označením, třeba i za 11 tisíc ale patrně to bude jeden a ten samý agregát, jen je to jinak opláštěné a s jiným názvem.

EC
EC
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 35.203 (?), 29.8.2012 22:24

Nedávno jsem řešil problém potřeby centrály. Tady všechno buď šíleně drahé, nebo naprosté braky. Jelikož to mám kousek do Rakouska, zajel jsem tedy tam. Tato 3kw, s regulací otáček, s držadlem a pojezdovými koly a ukazatelem paliva, vč. tříleté záruky. 5000kč.Je to benzín, čtyřtak OHV. Běželo mi to půl dne a spotřeba skoro žádná. Nádrž na 15litrů a nevzalo to ani půlku. Běží naprosto potichoučku, jedním slovem, za málo peněz, hodně muziky. Chytá to napoprvé a řemeslné zpracování 1A. Koukal jsem na centrály, které se prodávají pod různým označením, třeba i za 11 tisíc ale patrně to bude jeden a ten samý agregát, jen je to jinak opláštěné a s jiným názvem.

EC
EC
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 150.120 (?), 31.1.2013 10:54

Souhlasím, dělám zednické práce a pár případech jsem se musel obejít bez el. proudu a od kamaráda jsem si půjčil podobnou OHV a v podstaě bez problémů. Doporučuji! Petr Mlha

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 31.1.2013 11:02

A měli tam také nějakou levnější? Potřebuji něco levného, tak asi 1 kW, provoz málokdy 1/2 hodiny.

             Mr Big 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika